7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Kas vibratsiooni tõstmist on üldse vaja? Eks valiku teeb igaüks ise, ent mida rohkem võngud sa rõõmu, rahu ja armastust, seda avaram on su elu. Mida rohkem oled hirmus, kurbuses ja pettumuses, seda madalamal sagedusel võngud. Vibratsiooni tõstmiseks pole vaja teha hookus-pookust, tuleb vaid meelde tuletada see, mida juba oskad. Ja siis tolle imelise seitsmiku järgi toimetada, vahendab Makarikamaa.wordpress.com.

Need seitse lihtsat viisi räägib all videos pikemalt lahti India juurtega Londonis sündinud ja kasvanud, nüüd Ameerikas elav Panache Desai, kelle ma avastasin enda jaoks paar aastat tagasi täiesti “kogemata”. Pärast ta veebinaride kuulamist tellisin kõhklemata vibratsioon veelgi. Nende elus hakkab kõik avarduma. Et saada see, mida ihkad, ole sina ise. See tähendab kogeda maailma oma unikaalsel moel, lõpetada enda võrdlemine ja vastandamine teistega.

5. Naerata ja jälgi. Naeratus on kõige väekam joogaasend. Naeratades on iga energiakanal ja energiakeskus su kehas avatud ja toimekas. Naeratades, ja seejärel teadlikult elu kulgemist jälgides, liigud sa seisundisse, kus energia kasvab ning elu sulle imelisi võimalusi pakkuma hakkab. Naerata rohkem, hinga, vaata enda ümber, tunne oma elust rõõmu – ning tea, et kõike seda tehes su vibratsioon muudkui kasvab ja avardub.

6 Kuula muusikat. Muusika puudutab hinge, annab inspiratsiooni, toetab igal eluhetkel. Maailmas leidub lugu mistahes olukorra ja seisundi jaoks. Otsi üles need, mis aitavad sul luua küllust, tervist, armastust või saada üle rasketest aegadest. Tänapäeva võimalused oma pleilisti kokkupanemiseks on otsatud. Leia artistid, laulu- ja heliloojad, kelle muusika su olemusega vibreerib, su hinge kõnetab, sind puudutab ja inspireerib ning laseb sul end hästi tunda.

7 Vali kaaslasi. Sa oled seda nägu ja tegu nendega, kes su ümber on. Sa ei saa puhkeda õitsele sellena, kes sa tegelikult oled, kui liigud virisevate, hädaldavate, otsustusvõimetute, stressist kurnatute seltskonnas. Mingil hetkel pead sa võtma kokku vapruse ja laskma neil minna oma teed ning ümbritsema end nendega, kes sind innustavad, oskavad näha suuremat pilti, julgustavad sind olema enamat kui sa iial oled lubanud endal olla. See on kõigist seitmsest soovitusest kõige tähtsam.

Allikas: Makarikamaa.wordpress.com

Seotud