6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Sa võid olla kuulnud maapealsetest inglitest või valgustöötajatest ning sa võid lausa ise olla üks nendest. Sellised inimesed on tulnud tooma meie planeedile valgust, armastust ja headust ning nad hoolitsevad selle eest, et meie eludes oleks vähem kurjust, vägivalda ning hoolimatust oma kaaslaste ja emakese Maa suhtes. Vaata järgi, kas sul on need 6 omadust, mis teevad ka sinust maapealse ingli!

Kas oled tundnud, et sa justkui ei sobitu tänapäeva moodsasse maailma? Võibolla on see sellepärast, et sa oled hoopis “vana hing”, kelle missioon on päästa planeet ja inimesed. Kas sa tunned, et soovid viibida kõige elavaga harmoonilises suhtes ja teed enda poolt parima, et saavutada tasakaalu, olla rõõmus, armastuses ja headuses? Kas sinu hinge kurvastab sügavalt ebaõiglus ja inimeste ning loodusvarade ärakasutamine? Ehk on need märgid sellest, et sinus on peidus midagi enamat kui tavaline inimene.

Need on kuus märki, et võid olla maapealne ingel

1. Sa oled väga tundlik. Sa soovid, et elus oleks vähem vägivalda, kurbust ja probleeme. Kui sellised rasked teemad sinu ellu tulevad või sind lähedalt puudutavad, siis tunned, et sa ei suuda ei hingeliselt ega füüsiliselt seda taluda. Sinu hing on hell ning sa reageerid konfliktidele väga tugevalt. Sa ei suuda viibida ka suurtel rahvakogunemistel, sest suur erinevate energiate hulk, mis seal kohtub, lihtsalt kipub sind lämmatama. Samuti ei soovi sa vaadata või lugeda meedia vahendusel kõike seda, mida nimetatakse päevauudisteks ja mis hõlmab endas tihti palju vägivalda, vaesust, haigusi ja lüüasaamisi. Sa tunned, et kogu see õõvastav informatsioon lihtsalt lõikab su lihast ja luust läbi.

2. Sulle meeldib palju omaette olla. Maapealne ingel vajab üksi olemist, et nautida rahu ja vaikust ning laadida oma patareid täis. Kuna kohtumine maailmakäraga nõuab palju energiat, siis niivõrd tundlik inimene väsib, kui peab viibima pikemalt seltskonnas või tegelema pika perioodi vältel, ilma iseendale võetud ajata ,”igapäevaste asjadega”. Sa naudid seda aega, kui saad endasse ammutada looduse jõudu, vaikust ja harmooniat. Sa tead, et maailma muutmine algab sinust enesest ning selleks soovid sa luua parimat versiooni iseendast.

3. Ha hoolid väga teistest inimestest ja loomadest. Sa tead, mida tähendad tunda puudust ja kannatada. See ei tähenda, et pead olema ise viletsuses elanud, kuid sa lihtsalt suudad tunda teiste valu ja kurbust. Sa oled alati nõus teisi aitama ja soovid nende muredele leevendust tuua. Sa usud sellesse, et tuleb olla tänulik, tuleb märgata seda head, mis sinu elus on ja mitte teha teistele seda, mida sa ise ei soovi. Tead, et headus sünnitab headust.

4. Sulle tundub nagu sa oleks saadetud Maale kindla missiooniga. Sa ei usu sellisesse elusse, kus kõik on kainelt kalkuleeritud ja ette kindlaks määratud. Sa ei mõista inimesi, kes juba varakult kõik samm-sammult oma elus paika panevad ja hambad risti sellel kursil püsivad. Sulle ei sobi nö “liinitöö” ja üheksast viieni kontorilaua taga istumine, et ühiskondlikus süsteemis mingil staatusel püsida. Enamasti oled sa oma kutsumuse leidnud alas, kus saad olla loominguline, spontaanne, paindlik ja oma tööga teistele heaolu või õnnetunnet tekitav.

5. Sul on tugev intuitsioon. Juhindud oma elus tunnetest ja oma südamehäälest. Sinu jaoks on oluline see, et valiksid alati südamega raja. Oskad kuulata “ülevalt saadetud märke” ja usud, et võid elu usaldada, sest sinu teele saadetakse inimesi ja olukordi, mis on sinu vaimsele arengule ainult kasuks. Tead, et midagi ei juhtu elus niisama ja selle tõttu annad endast alati parima, et tunnetada seda tõde või õpetust, mis on sinu teele saadetud.

6. Sa ei mõista modernset maailma. Sinu jaoks on arusaamatu, miks inimesed veedavad aastaid töökohal, mis mõjub laastavalt nende tervisele, et teenida raha, mille eest osta asju, mida nad ei vaja. Sa ei suuda mõista, miks inimesed saastavad oma koduplaneeti, olgugi et see on ainus paik, kus me elada saame. Miks inimesed sõdivad ja miks vihatakse teisi rasse? Mõned peavad sind võibolla hipiks oma meelelaadilt, kuid sa lihtsalt hoolid, sest tead, et kõik on omavahel seotud. Sinu süda on “õiges kohas” ja sa tunnetad alateadlikult, millised valikud ja teod on õiged, millised mitte. Sa juhindud oma südamest, mitte sellest, mida sulle ette kirjutatakse või mida teised sinult ootavad.

Kui sa tunned, et sa oled selline nagu ülal kirjeldati, siis võid olla üks maistest inglitest, kes on saabunud sellele planeedile ja sellesse ellu, et tuua rahu, armastust ja iidset tarkust. Sinu tee ei ole kerge ja võid tihti tunda raskust või melanhooliat, kuid siis tuleta meelde, et sa pole tulnud siia selleks, et alla anda või painduda kellegi teise tahte alla. Sa oled tulnud selleks, et särada ja tuua maailma positiivsust ja lootust.

Allikas: Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad,

siirdhinged ja täheinimesed?

Tee testi ja saa teada, milline Eesti haldjas oled sina!

LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja kuidas see sind iseloomustab?

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Seotud