6 kristalli, mis toovad sügisel sisemise päikese välja

Sügise hallikarva ilm ajab päikest otsima. Kui seda just taevast ei leia, saab kristallimaagide sõnul päikeseenergiat ammutada ka iidsetest kivimitest, mis on maapõues miljoneid aastaid kasvanud. Maagilised kivimid, mis müstikute sõnul sisaldavad energiat igaks elujuhtumiks, võivad aidata ka siis, kui päikest päevadest napib.

Mis kristalidest võiks sügismasendusest pääsemiseks abi olla?

Thuliit

Punane kirge ja särtsu täis kivim, mis haarab endasse ainuüksi värvi poolest. Kivim, mis aitab ka läbipõlemise ja stressi korral, toob uut energiat ja aitab taas jalule tõsta. Tugevdab seksuaalsust ja jõustab armastust. Annab enesekindlust ja virgutab vaimu. Aitab läbida talvist kurnatuse perioodi.

Tsitriin

Kergenduse kivi, mis aitab muresid vaigistada ning loob mõnusa helge olemise. Lisaks ka külluse kivina tuntud tsitriin mõjub hästi madala meeleolu ning depressiooni leevendamiseks. Tsitriini soovitatakse kanda kontaktis nahaga.

Päikesekivi

Inspireerib oma tõelise maakarva välimuse poolest. Kivim, mis oleks justkui osake soojalt rannaliivalt. Tõepoolest laetud juskui päikese rõõmsa energia ja särava tundega. Jõuline ja maandav, pehme ja armastava jõuga päikesekivi aitab pikema aja vältel meeleolu tasakaalustada ja elurõõmu taastada. Toob päikese sõna otseses mõttes sinu hinge.

Kollane jaspis

Midagi, mida mõnusatel õhtutel kaminavalges pihku võtta, et saada soojust ja turvalisust. Miski, mis kosutab ja ravib hinge, soojendab südant. Kaitseb ja hoiab. Peletab hirmud ning kaitseb haiguste eest. Loob kaitstuse ja turvatunde.

Merevaik

Tõeliselt ilus päikesekarva kivim, mis annab mõnusa heaolutunde ning eemaldab negatiivsust ja stressi. Rahustab närve ja toetab optimismi. Merevaiku teatakse ka loodusliku antibiootikumina ning lisaks oma kaitsvatele omadustele võib seda kanda kui kaitsetalismanina.

Kollane kaltsiit

Juba kollase kaltsiidi värv paneb silma särama rääkimata sellest soojast päikeselisest energiast, mida kaltsiidi kollane värv endast välja kiirgab. Kaltsiit avardab olemist ja kergendab tundeid. Aitab leevendada sügismasendust ning hoiab pead selgena.

Kuidas kristalle kasutada?

Kristalle võiks kasutada seniks, kuni probleem, milega tegeled, on leevenenud või sügismasendus ja väsimus kadunud.

  • Mediteeri kristallidega, üks kivi ühte, teine teise peopsesasse
  • Hoia kristalli meditatsiooni või keskendumise ajal peopesade vahel, kuniks tunned kergenemist
  • Aseta kristall meditatsiooni või puhkuse hetke ajal laubale
  • Kanna kristalli ehetena
  • Aseta kristall töölauale või käekotti
  • NB! Ergutavaid kive ehk punaseid ja kollaseid kive ei ole hea kasutada magamistoas või padja all

Hoolitse oma kristallide eest

Puhasta kristalle vee all või tule kohal, paludes kivimist väljuda kogunenud vana ja negatiivse energia ning täida see oma armastusega, et laadida ja valmistada see ette tööks sinu energia ja olemusega.

Loo oma kristallidega armastuse suhe, austa nende iidset tarkust ning väge ja läbi selle on sul võimalus saada vastu kristallide abi ja toetust igaks elujuhtumiks.

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Kristallidega kaamose vastu: vaata järgi, milline poolvääriskivi sobib sinu tähemärgile sügismasenduse vastu võitlemiseks

Taevased energiad: võta kristallide abil inglite maailmaga ühendust

Poolvääriskivid aitavad luua koju head energiat ja harmoonilist aurat

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.