5. veebruaril algab Kollase Maa Sea aasta | Loomamärkide horoskoop

Pärast tõsist ja meid korrale kutsuvat Maa Koera aastat astub 5. veebruaril võimule Kollane Maa Siga, vahendab Seeder.ee. Loe, mida toob sinu jaoks kaasa peagi algav uue loomamärgi aasta!

ROTT – naudi suhteid!

Rott on sel aastal hiilgav. Sinu mõistus särab, kõne voolab, loovus pulbitseb. Aasta energia lisab juurde ausust, otsekohesust ning tugevust muutuste juhtimisel. Vaata, kellega Sa suhtled ja ühendu nendega, kellega on Sul sarnased põhiväärtused ja arusaamad.

Sea aasta toob Sulle häid inimesi ja armastust. Ka töö/karjääri õnn on Sinu suhtes õiglane. Rahalisi kulutusi võib olla rohkem kui varem, seega õpi säästma. NB! Tule elemendi energia mõjub Sinu jaoks sel aastal hästi – kasuta siis seda!

PÜHVEL – kõik läheb hästi!

Aasta energiad annavad teada, et on hea aeg äripartnerluseks, raha kasvatamiseks, investeeringute tegemiseks. Sea aasta pakub Pühvlile piiramatuid sissetulekuvõimalusi, kuid ära maga õiget hetke maha. Koos jõu, energilisusega ja ausa vaimuenergiaga Sinu tulemuslikkus suureneb, Sind märgatakse ja Sinu saavutusi tunnustatakse. NB! Kõhuhädad! Kui esineb seedesüsteemi häireid, siis tasub Maa elemendi energiat oma elus vähendada. Viimaseks sobib eriti hästi Metalli energia juurde toomine oma ellu.

TIIGER – oota oma võimalust!

Tiiger on sel aastal julge, vastupandamatu, ambitsioonikas ja enesekindel. Kuid aasta ei toeta Sinu suursugusust. Sulle näib, et Sind jäetakse mängust välja. Stopp! Ära jää koju konutama, vaid suhtle inimestega, otsi kontakte nii eraelulisi kui ärilisi. Mis peamine, tegele oma huvidega või leia endale hobi, see toidab sind. Korrastas oma (isiklik/töö)graafik. Naudi aega terrassil, võta endale eesmärkide “peab” täitmisest vaheaasta – see toob Sulle energiat ja õnne.

JÄNES – lahku tuttavast kohast!

Jänese vaim on energiline ja hüpleb mitmes suunas. Seetõttu võib Sul olla raske iseseisvuda ja muutusi ellu viia. Kuid tea, et samasse olukorda jäädes, võid Sa kaotada suunataju. Selleks et minna oma teed, tuleb Sul lahkuda mugavustsoonist (harjumuspärasest). Liikudes võid anda oma elule hoopis uue tähenduse. Oma saavutuste nägemiseks vajad Sa sõltumatust, võimalust ennast täiendada ja häid sõpru/teekaaslasi.

DRAAKON – õpi takistusi ületama!

Draakon mõjub Sea energiale nagu tamm. Kuid tamm on sel aastal vett täis, seega kasuta Vee elemendi energiat tagasihoidlikult. Sinu märgusõna sel aastal on tagasihoidlik tegutsemine. Tööd on sel aastal palju ja see toob ka raha. Seega on raha teenimise võimalused head, kuid mõtle ka raha paigutamise peale. Sea energiale meeldib Sinu teele takistusi luua. Kui tunned, et kõike on liiga palju ja vajad abi, siis too oma ellu Tule elemendi energiat.

MADU – lae ennast päikese ja vihmaga!

Sea ja Mao energiad on vastandlikud. Aasta energiad suunavad positiivse mõtlemisega Mao mässama. Kas lähed sellega kaasa? Sa oled sel aastal visa ja järelandmatu, kohati isegi põikpäine. See aasta toob Sulle palju tööd ja Sa töötad pinge all, kuid õnneks saad Sa tehtud töö eest ka väärilist tasu. Kasuta oma teadmisi, tarkust ja õpivõimet, et mahendada aasta mõju. Puhasta ja lae ennast päikeses ja vihmas. Kui tunned ennast lõksus olevat, siis too oma ellu Tule elemendi energiat.

HOBUNE – sõidab tippu!

Hobune on kirglik, andekas. See aasta on täis kirge, atraktiivsust, aga ka „häkkimisi”. See on äripartnerluse energia, hea töö ja tulusa sissetuleku energia. Selle aasta märgusõnad on juhtimisoskus ja hea tulevikuvisioon. Sa teed kõvasti tööd, et enam kogeda ja enam saavutada. Olles töökas, sõidad Sa tippu. Samuti toob aasta Sulle häid inimesi ja armastusküllaseid suhteid. Taltsuta oma kirglikku meelt ja ära lammuta juba loodut ning naudi aasta eripakkumisi.

KITS – tööta ja reisi pühendunult!

Kits ja Siga austavad teineteist, ega vaidle üksteisega. Sea energia teeb muidu rahuliku ja passiivse Kitse aktiivseks, kohati isegi agressiivseks. Pühendunud Kitsele on see töö tegemise aasta. Sea energia annab sulle palju tööd ja head sissetulekut. Etteavaatust laenu võtmise ja andmisega – Sind on kerge ära kasutada. Kui tunned, et Sinu pingutust vääriliselt ei hinnata ja rahaenergia on kinni, siis too oma ellu Vee elemendi energiat.

AHV – äikesetorm põhjustab üleujutusi!

Sea energia põhjustab Ahvile segadust. Sa oled sel aastal aktiivne, agressiivne, energiline, kannatamatu, ärrituv ja impulsiivne. Seetõttu ei pruugi see aasta Sinu jaoks lihtne olla. Hoia sel aastal madalat profiili. Finantsinvesteeringud olgu pigem konservatiivsed ja ettevaatlikud. Ole kannatlik ja oota järgmisi aastaid. Paratamatult see aasta väsitab sind ja kui tunned, et enam ei jaksa, siis too oma ellu Puu elemendi energiat.

KUKK – vesi kannab ja kerge on suunda kaotada!

Sea aasta energia on Kuke jaoks helde, suurejooneline ja avatud mõttega. Sel aastal on tugevad Sinu eneseväljendus, käitumine ning Sinu anded tulevad paremini esile. Aasta energiad on seotud Kuke mainega ning Sa soovid nautida elu õnnistust. Kukk särab ja on pilkupüüdev. Loorberitele puhkama jääda aga ei tasu. Vajadusel tuleb Sul teha kiireid otsuseid. Kahtlus, ebakindlus ja aeglus põhjustavad ka raha kadu.

KOER – jõukus liigub sinu suunas!

Sea energias aasta pakub Koerale ettearvamatuid olukordi, mis ei pruugi alati rasked olla, vaid mõnikord päris… Tundub, et Sul ei lasta tulevikku planeerida. Tõepoolest, aasta kutsub Sind olema siin ja praegu kohal ning tegeleda igapäevaste asjadega. Kohal olles märkad Sa aga, kus on Sinu “varandus”. Sel aastal ühenduvad Sinu raha ja karjäärivõimalused. Jõukus liigub Sinu suunas, kuid selleks tuleb väljakutsed vastu võtta.

SIGA – kaks siga vaatavad tõtt!

Seale endale ei ole see aasta lihtsate killast. Sel aastal võid sattuda konkurentsi – tööl, sõpruses, armastuses. Võid sattuda vanasse korduvasse mittetöötavasse mustrisse. Näib, et töökarjääri loomine ja arendamine käib üle kivide, kändude. Seega naudi pigem mõnusaid koosviibimisi lähedastega, mine reisile. Sea energias on sel aastal väga palju Vee energiat ja see tekitab segadust, hirmu. Rahusta oma sisemist tasakaalutust ja too oma elu enam Puu elemendi energiat.

Allikas: Astroloogia ja tunded: sinu sodiaagimärk näitab, mida pead 2019. aastal oma armuelus muutma!

SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!

Taimede maagilised omadused: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.