5 SODIAAGIMÄRKI, mille esindad ei lähe kunagi tagasi oma endise kallima juurde

Kui suhe saab läbi, siis on loomulik, et partneritel on segased tunded ja peas keerleb palju küsimusi, millest üks on kindlasti ka see, et kas me peaksime ehk uuesti proovima. Paljud lasevad headel emotsioonidel endast võitu saada ning on valmis uuesti otsast alustama. On olemas aga mõned sodiaagimärgid, mille esindajad ei ole nõus mitte mingi hinna eest oma vana kallimat tagasi võtma. Nende moto on – kui suhe on läbi, siis ta on läbi. Vaata järgi, kes on need, kelle tee viib ainult edasi!

Kas peale lahkuminekut on mõtet uuesti proovida? Seda küsimust on oma peas veeretanud kindlasti paljud. Siin on aga viis sodiaagimärki, mille esindajad võivad küll suhte toimimise ajal olla armastavad, hoolivad, andestavad ja mõistvad, kuid kes suhte lõppedes on nõus ainult edasi liikuma. Neid sodiaagimärke ühendab see, et nad on nõus enne elu lõpuni üksikuks jääma kui avama oma südame uuesti inimesele, kes neile haigeks tegi.

Vaata järgmiselt lehelt, millised need sodiaagimärgid on!

Lõvid on domineerivad kõigil elualadel, milles nad tegutsevad. Siia alla käib loomulikult ka nende armuelu. Nende jaoks on alandav paluda uut võmalust. Samuti tundub neile mõeldamatu lasta oma ellu tagasi keegi, kes neile haiget tegi ja nende usaldust pettis. Kui nende partner ei mõistnud, et tal on tegemist väga olulise, erilise ja suurepärase kaaslasega, siis tuleb lihtsalt edasi liikuda. Lõvidele ei meeldi, kui nendega mängitakse ja neid ei väärtustata piisavalt. Sel juhul tuleb lihtsalt süda kõvaks teha ja edasi minna. Lõvid teavad liiga hästi, et nad väärivad vaid parimat.

Skorpionid on kirglikud ja tundelised. Oma lähedastele paljastavad nad pikkamööda usalduse kasvades oma hinge ja ootavad, et seda hinnataks. Nende jaoks on tavaliselt ka lahkuminek üsna dramaatiline sündmus. Isegi kui väliselt tundub, et minnakse sõpradena laiali, siis on Skorpionid hinges siiski tõeliselt haavatud. Nad ei unusta tülisid, riide ega petmist sugugi kergesti (loe: mitte kunagi) ja seega nad isegi ei kaalu inimesega, kes nende hingele haiget tegi, uuesti kokku minemist. Parim, mida nad teha suudavad, on soovida sulle edu ja õnne ning kirjutada selle suhte oma ebaõnnestumiste hulka.

Mitte keegi ei hinda vabadust ja aega iseendale nii palju kui Amburi sodiaagimärgi esindaja. Kui ta on otsustanud end siduda, siis on tal olnud armastusega ikka tõsi taga. Ning kui ajapikku on selgunud, et suhe siiski ei toimi, ükskõik kumb selles siis rohkem süüdi on, siis ei taha Ambur muud, kui oma kaotatud vabadust tagasi. Ning mitte mingi hinna eest pole ta seda uuesti nõus kinkima inimesele, kes juba korra tema südame purustas. Ta näeb selles pigem lõksu, kui võimalust armastuseks ja perekonnaks. Seega, kui sul on Amburist kallim ja sa soovid, et suhe kestaks, siis hoia ja armasta teda nii kuidas oskad. Peale lahkuminekut tema juurde enam tagasiteed ei ole.

Kaljukitsed on uhked, sirgjoonelised ja teavad täpselt, mida nad tahavad. Neil on väga soe süda, kuid see on sügaval peidus ja seda saavad tundma vaid need, kes tema usalduse ja austuse on ära teeninud. Kaljukitsed on ka väga truud, sest perekonnasidemed on nende jaoks pühad. Kui sa ei soovi Kaljukitse sodiaagimärgi esindajaga midagi enamat kui vaid väikest romanssi, siis peab sul olema karastatd hing ja julge süda. Igal juhul pead sa teadma, et oled mängimiseks valinud vale kaaslase. Kui murrad tema südame, siis tuleb sul tulevikus rinda pista karmaga. Ta ei unusta seda kunagi kui talle on ülekohut tehtud ning ta oskab seda sulle ka sobivasti võimaluse korral meenutada. Mitte kunagi ei tule talle aga mõttessegi anda sulle uut võimalust.

Veevalaja sodiaagimärgi esindaja usaldab oma kallimat täielikult ja pole kunagi põhjuseta armukade. Kui tema sünnikaardis pole just näiteks Skorpioni mõjutusi, siis on ta ka ise väga truu ja tema peale võib alati kindel olla. Petmine ei käi tema moraalikoodeksiga lihtsalt kokku. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis võid kindel olla, et nii see ka tõepoolest on. See pole lihtsalt üle huulte libisenud fraas, vaid tõesti see, mida ta sügaval sisimas tunneb. Kui aga tema tunded on purustatud, siis neid enam kokku lappida ei õnnestu. Neil on komme kõik oma otsused hoolikalt läbi mõelda ning kui ta on juba otsustanud sinuga suhte lõpetada, siis tema meelt juba ei muuda.

Loe lisaks: Nende 4 sodiaagimärgi esindajad on parimad pikaks ja õnnelikuks suhteks

Sodiaagimärgid ja neile vastavad peainglid

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Mis kell sa sündisid? Vaata, kuidas see sinu elu mõjutab!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.