5 nõuannet, kuidas oma spirituaalse transformatsiooni protsessi kergendada

Hinge kutset on tarvis kuulata. Kui sul on käimas spirituaalse transformatsiooni protsess, siis on hea järgnevaid nõuandeid järgida. Lisaks kõigele, sulle antakse informatsiooni täpselt õigel hetkel, just siis, kui sulle seda kõige enam vaja on.

1. Usalda. Kas sa usud jumalasse või oma kõrgemasse minasse, või hoopis kõrgemasse universaalsesse teadvusesse, või kõrgemasse headusesse – sa meelsasti alistud ja avad oma südame ning lähed kaastundesse, aktsepteerimisse, arusaamisse ja armastusse. Universaalses kõrgemas meeles ei ole kohta hirmule. Hirm on loodud ego poolt ja on üks ego osasid. Ego kardab kaotust, aga igaveses, täiuslikus, energeetilises universumis, see on ainult transformatsioon, mitte lõpp. Usaldus võib tulla lainetena ja see võib olla raske võit. Aga hoia usku ja lase minna ja luba kõrgemal meelel olla enda teadvuse juht.

2. Saada välja armastust. Saada nii tihti kui võimalik armastavaid, lahkeid ja tervendavaid mõtteid välja tervele maailmale. Armasta inimesi, kes jagavad sinuga sama õhku. Armasta loomi ja teisi eluvorme, kes kõnnivad, ujuvad, lendavad ja roomavad maa pinnal. Saates armastust välja oma südamest aitab maha koorida kihid, kus valed mustrid eraldatuses on põhjustanud nii palju valu. Püüa näha teisi kui peegeldusi iseendast – kui elavaid, hingavaid peegleid sinu enda hinge-essentsis. Läbi armastuse, luba hingel töötada läbi nende kihtide. Luba tõeliselt minal särada. Luba endal kogeda elu täielikult armastuses ja üksolemises.

3. Suhtle oma kõrgema minaga. Tihedalt. Selleks, et ühenduda oma kõrgema minaga, oma spirituaalsete teejuhtide ja inglitega, vaata üle armastusest oma spirituaalne tööriistakohver. Sina – kõrgem mina – sul on kõik vastused, mida sa vajad ja kogu abi mõistmaks, miks sa teed seda mida sa teed ja läbi selle teadlikkuse, kogu tarkust muuta oma käitumist ja kõiki mustreid, mis töötavad vastu sinu kõrgematele püüdlustele.

4. Tõsta oma vibratsiooni. “Mida ma saan teha, et olla õnnelikum ja armastavam? Mida ma saan teha, et paremini teisi teenida?” Läbi selle, sa avad ukse järel ukse ja koorid ära kõik selle pimeduse, rasked kihistused ja egotsentrilised mõtted. Sa seisad silmitsi oma uskumustega, kus sa eitad oma jumalikkust. Selle tulemuseks on olemise kergus, mis saab uskumatult arusaadavaks igaühele ja sinust saab kõige selle hea magnet.

5. Saa rohkem teadlikuks. Saa teadlikeks oma mõttemustritest ja uskumustest. Tee neile väljakutse! Mine välja juurpõhjuseni, miks sa midagi usud.

Jah, sul on veel töökohad, kuhu pead minema, lapsed kasvatada ja kodu, mida koristada. Sul on endiselt aiapeod ja sünnipäevad. Aga sinu tõeline mina, vaba ego hirmutavatest kitsendustest, särab eredalt kui inspiratsioon teistele nende südamete avamiseks. Sa lubad oma hingel, või oma kõrgemal minal, sulanduda oma füüsilise kehaga. Sinu hing särab läbi ja töötab läbi sinu, et elada erakordset elu. Elu saab täis tõeliselt rikkaid kogemusi, suhteid, küllust ja tähendust. Elu, nagu see olema peab.

Tõlkinud: Triin Katriin

Allikas: Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Spirituaalne üksildus: mida teha siis, kui keegi sind ei mõista?

Kas sina teadsid? Vaata, kuidas erinevad hingesugulased ja kaksikleegid

Seotud