5 kõige tobedamat põhjust lahkuminekuks

Öelda teineteisele igaveseks “hüvasti” pole kuigi keeruline. Kuid enne suhte lõpetamist, millele kulutasite mõlemad nii palju aega, emotsioone ja jõudu, tasub kindlasti veelkord hoolikalt mõelda ning analüüsida, kas põhjus, mille pärast te mõlemad oma teed lähete, on ikka seda väärt.

Reeglina peaksid sa intuitiivselt tajuma hetke, kui suhe on ennast ammendanud. Kuid mõnikord võib intuitsioon meid petta. See juhtub tavaliselt juhul, kui püüad suhet mõistusega analüüsida ega usalda oma südant. Kontrollides iga oma sammu, võid kokkuvõttes teha valed järeldused.

Kuidas saada teada, et oled otsustanud lahkumineku kasuks liiga kiiresti? Toome välja 5 kõige halvemat lahkumineku põhjust.

Olete tülli läinud

Tülid ja konfliktid on suhtes vältimatud. Nad on vajalikud esiteks selleks, et teineteise temperamenti ning konfliktide lahendamise oskust paremini tundma õppida. Teiseks saate tülitsedes teineteisele rääkida kõigest, mis ei meeldi, ning püüda ennast pärast parandada. Kuid konflikt ei tohi mingil juhul olla lahkumineku põhjuseks, vaid pigem vastupidi – tegemist on hea võimalusega teineteisele läheneda.

Sinu partnerile meeldivad ka teised naised…

See, et oled mehe südame endale võitnud, ei tähenda sugugi, et ta on nüüd pimedaks läinud. Jah, ta armastab sind, kuid peale sinu on siin maailmas ka palju teisi füüsiliselt atraktiivseid õrnema sugupoole esindajaid. Kuid pea meeles seda, et kui ta sind näeb, on tal see teine naine, keda ta vaatas, juba ammu meelest pühitud. Sa ju vaatad ka vahel teisi mehi, kuid mitte selleks, et oma partnerile asendaja leida, vaid lihtsalt meelelahutuseks. Suhtu sellesse huumoriga – nii läheb teie armastus üksnes tugevamaks.

Teil pole teineteise jaoks aega

Jah, sa oled tõesti väga tähtis ja asendamatu inimene. Sinust sõltub terve aruande, projekti või firma tulevik. Kuid ka asendamatud inimesed leiavad isikliku elu jaoks aega: kosmonautidel on olemas partnerid, enamik teadlasi ja arste on abielus, isegi presidentidel on olemas abikaasad. Sa tegeled väga olulise asjaga ning karjäär vajab kahtlemata sinu aega ning jõudu, kuid ta ei ole partnerist lahkuminekut väärt – armastuse puhul on siiski tegemist ühe suurima naudinguallikaga.

Sa ei usu armastusse

Halbu mälestusi ja negatiivseid kogemusi on kõigil küllalt, sest me oleme lõppude lõpuks elusad inimesed ja teeme vahel vigu. Kuid see fakt, et oled minevikus üle elanud õnnetu armastuse, ei tähenda, et armastust pole olemas. Mineviku halb kogemus on sind üksnes targemaks teinud ning nüüd saad uues suhtes oma tarkust kasutada.

Sa ei ole alati õnnelik

Armastuse puhul on tegemist puhta õnnega, kuid suhtel on palju teisigi eesmärke peale partnerite õnnelikuks tegemise. Suhe on justkui töö, mis vajab sinu aega ja pingutusi. Mõnikord toob suhe vaid valu ja pettumust, kuid mõnikord ka õnne. Suhe vajab mõlema partneri ööpäevaringset tööd ja kui te mõlemad ei näe selle nimel vaeva, siis ta ei toogi teile õnne. Sellisel juhul ei pea kiirustama lahkuminekuga, vaid tuleb muuta oma suhtumist armastusse ja kooselusse.

Allikas: 12 müüti truudusemurdmise kohta

5 nippi, kuidas muuta oma suhe kõrvalsuhtekindlaks

Need on 3 asja, mida sa ei tohi teha, kui soovid, et sinu suhe kestaks

Abielu lihtne tõde: romantiline armastus on vaid partnerluse esimene staadium

Seotud