365 tehnikat, kuidas saada seda, mida tahad: 361

Kui sul on soove või lootusi, mis ei ole veel realiseerunud, siis saad sa ainult iseendalt küsida, miks see nii on. Ainult sina ise saad vastutada oma elu ja tegude eest. Võta see vastutus juba täna.

Viimasel ajal olen palju tegelenud reinkarnatsiooni teemadega. Surm on mind alati huvitanud. Võib-olla oleks aus öelda, et surm on mind alati hirmutanud. Mitte niivõrd enda surm, kuivõrd üleüldine surma maine. Mingi vikatiga mees, klaustrofoobiline viimane säng, tohutu kurbus, põrgu ja piinade võimalus ning vast kõige olulisem, ära kadumine.

Surm on alati meie seas. Tahame me seda või mitte. Ta on siin, olenemata meie staatusest, vanusest, soost, olenemata meie hea- või pahategudest, uskumisest, mitteuskumisest, armastamisest või vihkamisest. Surm on looduse seaduspärasus. Millegi pärast on kõik muu looduses sellega leppinud, välja arvatud inimene.* Olgu selle põhjuseks kultuur, kummitustega õudusfilmid, hirmutavad joonistused, masendavad matused – vahet pole. Oluline on see, et me võitleme millegagi, mis on võitmatu. Meil on antud valiku vabadus otsustada, kuidas me millessegi suhtume. Kas me võtame surma, kui midagi, mille eest võiks hinge maha müüa? Või me võtame seda kui ühe seriaali hooaja lõppu, millele järgneb peagi uus, uute väljakutsetega, kuid sama tegelasega, kes on vahepeal osad õppetunnid ära õppinud?

Paigutaksin tänase tehnika samasse, kuid kergemakaaluliste kategooriasse. Mingid asjad toimuvad, olenemata sellest, kas inimene seda tahab või ei. Ja need asjad on imelised. Meil on võimalus valida, kas me tahame sellesse uskuda või mitte. Meil on võimalus soovida ja võimalus soovimata jätta. Sinu valik. Sinu vastutus oma elu ees. Ainult sina annad endale aru, miks sul pole kõike seda, mida sa alati soovinud oled. Ainult sina tead, kas sa oled kõiki oma võimalusi kasutanud. Ainult sina.

*Tean, et teen siin kohal karmi üldistuse ja olen veendunud, et on ka neid inimesi, kes surma tervitavad.

Tehnika 361:Ülal on Nasa Hubble teleskoobi poolt tehtud foto. Seda on võimalik näha ainult iga 3000 aasta tagant. Vaata sellesse silma, soovi midagi ja vaata, kas midagi juhtub.

Allikas:http://catchingwish.com

Seotud