365 tehnikat, kuidas saada seda, mida tahad: 344 ja 343

Kui tunnete end jõuetult ning süütunde käes vaevlemas, siis on teie vägi läinud uitama. Kaidi Laur pakub välja kaks suurepärast tehnikat, mis toovad tagasi “koju” meie hingeosad ning energia.

Mida teha, kui pealtnäha on justkui kõik olemas, et oma unistusi jahtida: eneseväärtus, talent, aeg, raha, toetav keskkond, eesmärgid, optimism, fookus, distsipliin, tahe, vajadus jne. Kuid ainuke, MIS PUUDU on, on JÕUD. Lamad tühjalt diivanil, veel hullem, kui vaatad sealjuures sisutut saadet ja tajud, kuidas minut minuti haaval elu oma aega täis tiksub.

Teadlik olemine tähendab, et oskame mingit osa endast vaadelda. Olgu selleks meie mõtted, käitumine, reaktsioonid, emotsioonid, mis iganes. Minu üheks väljakutseks on osutunud energia (väe) endas hoidmine. Üks hetk istun ringiga diivanil, vaatan tühist saadet ja mõtlen süütundega, kuidas kõik tegemata jääb. Ja kõige hullem on sealjuures, et see, mis tegemata jääb, pakub mulle tegelikult sügavat rahuldust.

Sellistel juhtudel olen alati oma väe kuhugi (kellelegi) andnud. On see vägi või energia või killuke meie hingeosast, igal juhul on see miski, mis muudab inimese tavaliseks juurviljaks.

Sain hiljuti sügava kogemuse osaliseks, kui tajusin, et IGA KORD, kui END SÜÜDI tunneme, siis tasub olla ettevaatlik. Osake meie eluenergiast, osake meie hingest lahkub kehast, et mitte tunda mädase süütunde valu. Hea, kui see hingeosake otsustab mõne hetke pärast ise tagasi tulla. Halb, kui ta jääbki selle inimese, situatsiooni voi kaotuse külge.

Kui tunnete ennast kuidagi jõuetult, siis soovitan uurida oma mõtteid ja tundeid, mis hiljuti nagu mesilased teie pea või keha kohal tiirelesid. Kas tunnete süüd, et veedate liiga vähe aega oma lapsega? Mehega? Perega? Tööga? Luuserdasite tööl? Ei läinud trenni? Sõite liiga palju? Jõite liiga palju? Ütlesite pahasti oma emale? Isale? Ei läinud sõbraga kohtama? Valetasite? Olen suhteliselt kindel, et kuskil teie ümber, sees või lähedal hiilib süütunne. Ta on ohtlik suli. Süütunne ja häbi on ainukesed emotsioonid, mida ei saa sündides kaasa. Need tulevad alati kelleltki teiselt. Seepärast need ongi kavalad, rasked ja halvavad. Kutsuge oma hingeosad tagasi. Võtke oma vägi endasse tagasi. Hoidke oma energiat “kodus”. See ongi peamine. Kui meil on eluenergiat, siis saame kõik oma tehtud vead parandada.

Tehnikad 344 ja 343:

Ma pakun kahte võimalust, kuidas hingeosad koju tuua:

1. Minu enda väljatöötatud tehnika: enne uinumist olen püüdnud tunnetada, miks või milles ma ennast süüdi tunnen. Kui saan süütundel sabast, siis palun oma hingeosa tagasi (kui see on kellegi käes) või võtan tagasi (kui see on mingis olukorras “õhku” jäänud).

2. Hingeosasid on võimalik tagasi tuua teraapiates (nt Holistiline Psühhoteraapia) voi šamaanirännakutel. Olen ise mõlemaid proovinud ja tunnistan siiralt – need töötavad.

Autor: Kaidi Laur

Allikas: http://catchingwish.com

Seotud