3 sodiaagimärki, kes kipuvad suhtes liigselt klammerduma

Hoolimata sellest, et me kõik oleme erinevad, meil on igaühel oma iseloom, käitumine ja harjumused, on siiski võimalik teha üldistusi. On mõned sodiaagimärgid, mis kannavad just selliseid iseloomuomadus, mis panevad mõned inimesed kiiremini end emotsionaalselt siduma. Vaata järgi, kas ehk sinu sodiaagimärk on just selline, mis sunnib sind klammerduma oma partneri külge.

Need on kolm sodiaagimärki, mille esindajad kipuvad endast palju ja kiiresti suhtesse investeerima ning ootavad sama ka oma partnerilt. Panustamine ja suhtele pühendumine on üldiselt väga hea, kuid just nende sodiaagimärkide esindajad kipuvad olema selles osas pisut äärmuslikud ning see võib kaasa tuua pettumust ja südamevalu.

Loe järgmiselt lehelt, mis on need kolm sodiaagimärki!

Kui sa oled kunagi kokku puutunud Vähi sodiaagimärgi all sündinud inimesega, siis sa ilmselt tead, et nad on väga hoolivad, tundlikud ja usaldusväärsed. Kui nad loovad kellegagi suhte, siis pühendavad nad end täielikult nii vaimselt, emotsionaalselt kui ka kehaliselt. Vähid oskavad suurepäraselt väljendad oma tundeid ja oma kaaslasele näidata, et nad hoolivad temast. Nad ei hoia midagi tagasi, sest nad hindavad ausust ja otsekohesust. Kui keegi nende tundeavaldusi hindab ja väärtustab, siis on nad koheselt võlutud ning usuvad siiralt, et ka nende huviobjekt on neist tõsimeeli ja kogu südamest sisse võetud. See võib ka nii olla, kuid just nende siirus ja heausksus võib Vähile ka pettumust kaasa tuua.

Veevalaja sodiaagimärgis sündinud inimene naudib väga tähelepanu. Ta jumaldab kui temast räägitakse, kui teda kiidetakse ja hinnatakse. No loomulikult, kellele see siis ei meeldiks! Temale aga on see heaks enesetundeks lausa vajalik. Ta tunneb end kohutavalt, kui keegi peaks teda ignoreerima või mitte tähele panema. Kui keegi pöörab talle tähelepanu, kiidab teda või imetleb teda, siis on Veevalaja peaaegu kohe “müüdud”. Ta kipub selliste inimeste külge kiirelt klammerduma, kes temas hea enesetunde tekitavad ning otse loomulikult proovib ta teha kõik endast oleneva, et see jääks kestma.

Selle tähtkuju all sündinud inimesed armastavad väga mugavust. Nende jaoks on väga oluline tunda end hästi ja tasakaalukalt. Neile ei meeldi kui neid tõugatakse mugavustsoonist välja või asetatakse pikemaks ajaks olukorda, kus nad ei saa olla täielikult nemad ise. Kui leidub inimene, kes suudab neile pakkuda mugavust, turvalisust, rahu ja stabiilset kindlustunnet, siis on nad kiirelt nõus selle inimese südamesõbraks hakkama. Heaolutunne on Kalade jaoks esmatähtis ning see, kes neile seda pakub, on nende jaoks peaaegu hindamatu. Seetõttu on neil ka lihtne kiinduda ning seda siis ikka täielikult ja kogu hingest.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: India astroloogia | Saa teada, milline on sinu seksuaalne sobivus oma partneriga

Astroloogia ja armastus | Milline on sinu sodiaagimärgi esindaja jaoks parim aeg, et abielluda?

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Tšakrapaarid – millises suhtes oled sina?

Seotud