3. jaanuaril toimub astroloog Igor Mangi maagiline õhtu Rahvusraamatukogu suures saalis

Kolmapäeval, 3. jaanuaril toimub Tallinnas Rahvusraamatukogus Igor Mangi maagiline etendus. Astroloog tutvustab oma töömeetodeid ja kirjeldab inimese eluteed läbi loomaringi märkide. Lisaks sellele jagab Igor Mang soovitusi elukaaslase leidmiseks. Oled oodatud!

Üritust ilmestavad toredad muusikalised vahepalad, õhtut juhib näitleja ja Maalehe ajakirjanik Jüri Aarma. Muusikalise vahepalana esineb Triinu Taul.

Tähetark Igor Mangi sõnul saab etendus olema maagiline, nii nagu välja kuulutatud, ja põnev samuti. “Astroloogia on ju väga põnev,” sõnab Mang. “Publik võib end valmis panna, sest neil, kes soovivad, avaneb võimalus lavale tulla – Igor Mang kutsub püünele kõikide tähemärkide esindajad ning püüab neile siis taevase tarkuse abil ka paarilised leida,” kergitab Aarma saladuseloori.
Kõik üritusel osalejad saavad etenduselt kaasa neljapäeval, 4. jaanuaril ilmuva Maalehe koos aasta oodatuima, Igor Mangi 2018. aasta tähemärkide horoskoobiga. Ning seda päev varem, kui leht müügilettidele jõuab!
Pileti üritusele saad soetada SIIT.
Pileteid saab osta nii Piletilevi internetilehelt kui ka kõikidest Piletilevi müügipunktidest, sh Circle K (endise Statoili) teenindusjaamadest.
Oled oodatud!
Vaata ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Igor Mangi raamatut “Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused”.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.