22.12.2022 on võimsa väega kaduneljapäev!

Tänasel numbrimaagilisel kuupäeval 22.12.2022 on eriliselt tugeva mõjuga kaduneljapäev, mis soosib päikeseaasta lõpu suupuhastust nii end ümbritsevas maailmas kui enda sisemaailmas. Kasuta tänase päeva maagilist jõudu!

Vanarahvas pidas looduse rütmidel kiivalt silma peal ning paljud iidsed kombed ja tavad on läbi sugupõlvede ka meieni jõudnud. Peale selle, et päev on soodne koristamiseks, kaovad ka paljud ihuhädad ning nuhtluseks olevad putukad ja närilised. Nii mõnedki inimesed hoiduvad sel päeval juuksurisse minekust, sest juuksekasv pidi pidurduma.

Uuema aja folkloori järgi sobib kaduneljapäev hästi kaalulangetamise alguspäevaks, samuti ka suitsetamise või muude pahede mahajätmiseks.

Kaduneljapäev sobivat ka igasuguste suhete ja olukordade lõpetamiseks, olgu see töö- või isiklik vahekord. Küll aga ei tasu abielluda, minna pikale reisile ega võtta ette olulisi äri- või majandusasju.

Kodu energeetiline puhastamine:

1. Pane ära kõik otstarbetud ja ebavajalikud riided, esemed – viska ära või anna ära. Nii lased lahti ka minevikust. Kui on raske lahti lasta, siis sorteeri need asjad ära, millest on raske lahti lasta ja vii silma alt ära ning tegele sellega veidi hiljem. Mineviku säilitamine takistab sul elamast siin ja praegu.

2. Ava aknad ja tuuluta, lase värskel õhk kõikjale.

3. Liiguta mööblit toas. Pööra erilist tähelepanu nurkadele – sinna koguneb seisev energia. Pane nurkadesse küünal põlema ja palu sellel kõik negatiivne ja seisev energia puhastustules põletada.

4. Pese seinu veega, millesse on lisatud 1 spl meresoola ämbritäie vee kohta.

5. Pese põrandaid veega, millesse on lisatud mõned tilgad eeterlikku õli (piparmündi, salvei, kadaka, sandlipuu).

6. Täida pihusti puhta veega, millesse on lisatud mõned tilgad eukalüpti või lavendliõli (antibakteriaalse toimega) ja pritsi seda vett aeg-ajalt õhku.

7. Puhasta kodu meresoolaga – hakka kodu välisukse juurest liikuma, poetades seinaäärde ja nurkadesse veidi meresoola. Liigu kellaosuti suunas kuni kogu korter või maja on läbi käidud ja jõuad välisukseni tagasi. Palu seda tehes soolal su kodu seisvast, mustast ja haigusttekitavast energiast puhastada. Lase soolal niimoodi olla terve päeva kui oled tööl või kodust ära, kasvõi 24 tundi. Kui tagasi tuled, pühi sool kokku taotlusega – ma pühin ära kogu mustuse ja segaduse oma kodust. Siis viska sool wc potti ja lase veega alla.

8. Haige inimese tuppa võid asetada topsi meresoolaga ja panna küünla põlema.

9. Põleta kodus küünlaid, kasuta aroomilampi või põleta viirukeid.

10. Mängi mantraid, tervendavaid helisid, rahulikku ja tasakaalustavat muusikat.

11. Plaksuta aeg-ajalt käsi, nii puhastad samuti enda ümbrust ning ka keskkonda.

12. Lase päikesevalgusel sisse paista ja sinu kodu positiivse energiaga laadida.

Halbu harjumusi, iluvigu või koristamata kappe on meil ilmselt kõigil ja nendega tegelemiseks ei tule kunagi paremat aega kui kohe praegu!

Seotud