21. mail jõuab Päike Kaksikute märki, mil algab aeg, mis seotud suhtlemise, õppimise ja reisimisega

Palju õnne, Kaksikud! Päike jõuab 21. mail kell 4.23 oma taevasel teekonnal Kaksikute märki. Seega on sel aastal 21. mai öösel sündivad lapsukesed päikesemärgilt Sõnnid, varahommikul alates kella 4.23 näevad aga ilmavalgust Kaksiku-beebid. Kaksikud on kevade viimane märk, muutlik õhumärk, mis seotud suhtlemise, infovahetuse, õppimise, reisimisega, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Päikese jõudmisel Kaksikutesse elutempo kiireneb, inimesed on uudishimulikud, liikuvad, suhtlusaltid ja jutukad, samas aga kiputakse kiirustama ja ollakse mõnikord pealiskaudne.

Sinu jaoks, Kaksikud, saab alguse umbes kuuajaline periood, mil just Sina saad särada, tähelepanu keskpunktis olla, iseendast lähtuvalt uljaid plaane teha ja neid ellu viima asuda. Selle aja jooksul on Sul sünnipäev! See väärib pidulikku ja lõbusat tähistamist – elu on ju elamist väärt, Sulle antud võimalused ja kogemused hindamatud. Oska olla tänulik selle eest, et elad siin ja praegu, et Sulle on antud võimalus ennast teostada, oma unistusi ellu viia ja põnevaid kogemusi saada!

Praegu on aeg pühenduda iseenda soovidele ja vajadustele, teha plaane algavaks eluaastaks ning nende elluviimist alustada. Ka oma patareid tuleb uueks aastaringiks korralikult täis laadida, et olla valmis tegema just seda, mida Sinu hing ihkab! Niisiis – ole praegu heas mõttes egoist, lähtu iseendast ning pühendu sellele, mida tõeliselt vajad!

Lühike Kaksikute iseloomustus

Kaksikud on kevade viimast kolmandikku valitsev muutlik õhumärk, mille juhtplaneediks on Merkuur. Nii on selle märgi esindaja elavaloomuline mõistuseinimene – ta läheneb maailma asjadele mõistuse tasandil, olles ratsionaalne ja objektiivne. Keerulisse olukorda sattudes ei löö emotsioonid tal tavaliselt üle pea kokku, ta teab, et alati on olemas väljapääs, mille ta kiire ja nutika mõtlemise abil ka leiab.

Kaksikute esindaja on paindlik, ta suudab nii-öelda käigu pealt oma plaane ümber teha ja võib oma arvamust muuta. Ta on uudishimulik ja õppimisvõimeline, alati uuele infole avatud ning valmis seda ka vahendama – jutuka inimesena on ta tihtipeale see, kes teistele sõnumeid toob, alati kõige kohta midagi teab. Aga ta võib levitada ka tõepõhjata kuulujutte!

Kaksik oskab hästi sõnu seada, seda nii suulises kui ka kirjalikus vormis. Ta on väsimatu õppija, samas küllaltki püsimatu tegutseja – nii soovib ta elada mitmekülgselt, proovida pidevalt uusi asju. Tihti teeb ta mitut asja korraga. Ta võib elu jooksul omandada mitu ametit ja hulga oskusi, lugeda läbi terve virna raamatuid ja palju ringi reisida. Kaksikud naudib teel oleku tunnet!

Raske võib tal olla olukordades, kus tuleb teha tuima rutiinset tööd – siis kipub motivatsioon kiiresti kaduma. Ka on tal raske taluda üksindust, ta vajab enda ümber inimesi, kellega oma mõtteid jagada.

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud