19. novembri täiskuu toob kaasa saatuslikke sündmusi

Oleme sisenenud täiskuu energiasse, mille täpne toimumisaeg on 19. novembril kell 10:58. Päike on sel hetkel Skorpionis ja Kuu Sõnni märgis. See on osalise varjutusega Täiskuu. Varjutus algab kella kaheksa paiku hommikul ja kestab kuni kella kaheni, kuid meil pole see vaadeldav, sest Kuu loojub kell 8:23 ja asub ülejäänud varjutuse aja meie jaoks allpool horisonti. See aga ei takista osa saamast Varjutusega kaasnevaist transformatiivse energia laineist, mis võimaldavad meil teha hüppe oma teadvuse arengus ja jõuda oma eludes pöördepunkti, vahendab Kristallikoda.ee.

Varjutustel on kombeks tuua kaasa saatuslikke sündmusi ja viia meid sinna, kuhu meil on tarvis jõuda. Tõenäoliselt saavad nüüd selgemaks suhted meie eludes, see puudutab nii isiklikku kui ka kollektiivset tasandit, suhet iseendaga ja ka Maaga. Seepärast on nüüd oluline viibida palju looduses ja kuulatada oma keha, hinge ning südame häält.

Varjutusega täiskuu heidab valgust kõigele, mis ei teeni kõrgemat eesmärki, on ebapuhas, tasakaalust väljas või disharmooniline, ka siis, kui see on peidetud alateadvuse sügavuste hämaratesse teadvustamata soppidesse. Läbi valgustatakse kõik tabuteemad: raha, suhtumine omandisse, seksuaalsus ja intiimsuhted. Nüüd tuleb kõik ilmsiks, midagi pole võimalik enam varjata.

Varjutused on võimsad ja võivad asjad meie jaoks liikuma panna. Nad aitavad sidemeid katkestada, annavad julgust oma sisetunnet usaldades tundmatusse astuda ja äratavad uutele arusaamadele. Muutused ja ärkamised võivad olla kiired ja äkilised, kuid võivad olla ka aeglased ja kesta veel nädalaid ja kuid.

Südame ja hinge tasandil mõlemapoolsed harmoonilised suhted arenevad veelgi sügavamateks ja avarduvad. Ka suhestumine teiste eluvormidega meie planeedil võib jõuda uuele tasandile.

Selle varjutuse ajal on Veenus (Sõnni juhtplaneet) väga aktiivne ja seetõttu saavad puudutatud Veenuse valitsemisalasse kuuluvad teemad: südame, armastuse ja rahaga seonduv. Veenus ühendatuna varjutatud täiskuuga valgustab läbi väärtustamise teemad meie eludes: mida me elus väärtustame ja mille vääriliseks end peame. Võime avastada endas hoiakud ja uskumused, mis ei lase luua sügavamaid ja intiimsemaid suhteid teiste ja iseendaga.

Täiskuu energia juhib meid oma prioriteete õigeks seadma ja annab sisemise tõuke ning otsustavust, et välja mõelda, kuidas edasi minna. Varjutuse energia vaibudes saabub soodne aeg suhtlemiseks, kogetu ja leitu jagamiseks teistega ning uute mustrite loomiseks ja sisseharjutamiseks.

Allikas: Ära karda oma elu muuta!

Käes on fööniksi aeg | Oleme sukeldunud karmilisse protsessi, mis paljastab, mis on tõeline ja mis mitte

Hingeteadvuse pôhivajaduseks on armastus

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.