110 paid Eesti loodusele: tule tee oma heategu keskkonnale!

Eesti loodus on meie kõigi ühisvara. Eesti looduse ametlikul kaitsel on järjepidevust 110 aastat, aga juba enne seda oskasid meie esivanemad loodust hoida, sest teadsid – looduse heast käekäigust ja mõistlikust kasutamisest sõltub meie püsimajäämine. Looduskaitse 110 aasta tähistamiseks soovime juubeliaasta vältel kokku koguda vähemalt 110 paid ehk näidet heategudest Eesti loodusele, vahendab Keskkonnaameti veebileht.

Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium kutsuvad lasteaia- ja koolirahvast, aga ka sõpruskondi, perekondi, külaseltse ja kõiki loodusesõpru mõtlema, kuidas teha oma heategu Eesti loodusele. Neid heategusid, “paisid Eesti loodusele” võib teha kogu aasta vältel ja edaspidigi, aga ajavahemikul 3. märtsist 3. oktoobrini 2020 kogume ja jagame meile saadetud näiteid Keskkonnaameti kodulehel ning Facebooki loodavas albumis. Ootame lühikesi kirjeldusi koos tegevust või selle tulemust tutvustava fotoga aadressile looduskaitse saab sel aastal 110-aastaseks. Sünnipäevakingituseks soovime üle Eesti koguda kokku vähemalt 110 paid ehk heategu Eesti loodusele. Eesti loodus on ju meie kõigi hoida ning siinse elurikka keskkonna säilitamine sõltub meie endi tegudest ja valikutest.

Millal? Pai võib teha kogu aeg ja igal pool, aga ajavahemikul 3. märtsist 3. oktoobrini 2020 kogume ja jagame näiteid nendest paidest.

Kes? Lasteaiad, koolid, sõpruskonnad, kogukonnad, külaseltsid, perekonnad jne.

Kuidas? Saada oma tegevusest või selle tulemusest foto ja tegevuse lühike kirjeldus koos paitegija andmetega

Seotud