11 märki, mis näitavad eksimatult, et mees on sinusse armunud

Alati ei ole just kerge aru saada sellest, kuidas mehed mõtlevad. Eriti keeruline on mõista, kas ta on sinust huvitatud kui sõber või on ta sinusse armunud. Siin on 11 märki, mis näitavad kindlalt, et mehel on sinu vastu sügavamad tunded.

Need on märgid, mis näitavad, et mehel on sinu vastu tunded:

1. Ta avab end sulle
Emotsionaalne intiimsus on midagi sellist, mida ei looda igaühega. Kui ta näitab sulle oma hinge saladusi, siis oled sa eriline.
2. Ta aitab sind
Kui ta teeb sinu heaks asju, mida ta võibolla isegi ei viitsiks iseenda jaoks teha, siis on see märk sellest, et sa oled talle tähtis ja ta on nõus sinu nimel pingutama.
3. Ta palub sinu abi
Kui ta arutab sinuga enda jaoks tähtsaid küsimusi, soovib teada sinu arvamust ja lausa tegutseb sinu soovituste järgi, siis võid olla kindel, et sa oled väljavalitu.
4. Ta tutvustab sind oma perele ja sõpradele
Kui mees tutvustab sind oma vanematele ja sõpradele, siis tea, et tal on sinuga tõsised plaanid. Mitte iga naist ei viida seltskonda oma kaaslasena.
5. Ta soovib osaleda sinu elus
Kui ta pakub end sulle saatjaks käikudel, mis tegelikult talle võibolla huvi ei pakugi, kuid ta soovib lihtsalt olla sinuga, siis on selge, et ta ei tee seda suurest igavusest.
6. Ta on valmis tegema kompromisse
Ta tuleb sulle vastu, kui sinu soovid ei ühti tema omadega. Seda lihtsalt sellepärast, et ta soovib, et sa oleksid õnnelik ja rahul.
7. Ta teeb sulle siiraid komplimente
Sa saad ju aru, kui sulle tehakse selliseid komplimente, mis tulevad käigu pealt ja mida sobib teha ilmselt igaühele. Kui mees aga teeb sulle komplimendi, mis puudutab su hinge, siis tea, et ta on tõesti sinust huvitatud.
8. Ta nimetab sinu nime
Inimese nimi on väga oluline, seda nii nime kandjale, kui ka sellele, kes on temast huvitatud. Kui vesteldes või kirjutades kasutab mees tihti sinu nime, siis oled sa tema jaoks oluline.
9. Tema hääletoon muutub sinuga rääkides
Kui mehe hääletoon muutub mahedamaks ja pehmemaks, kui ta sinuga räägib, siis seda sellepärast, et sa kutsud temas esile soovi sind hoida ja sulle turvalisust pakkuda.
10. Ta jälgib rääkides sinu silmi ja huuli, kuid ei tee seksuaalseid lähenemiskatseid
Kui mees on sinusse armunud, siis ta ei ürita esimesel võimalusel sinuga voodisse pääseda, kuid siiski ei suuda ta enamasti oma kehakeelt nii palju kontrollida, et sa ei saaks sellest midagi välja lugeda. Sinu silmade ja huulet jälgimine näitab üles kindlat seksuaalset huvi.
11. Ta vaatab sind
Ükskõik, kas ta on sinu läheduses või teises saali otsas. Ükskõik, kas te olete kahekesi või on teie ümber palju inimesi. Tema pilk on see, mida sa ikka ja jälle kohtad. Kui ta on sinusse armunud, siis leiavad tema silmad su üles ka tuhandete seast.
Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Keha tunniplaan: seks käib kella järgi

Kolm kõnekat märguannet, et kallim kavatseb su maha jätta

Loe ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Robert Augustus Mastersiraamatut “Mina olen mees”.

Seotud