10 sügavat tarkust teadjanaiselt Mai-Agate Väljatagalt

Armastatud vaimuteemal kõneleja ja alternatiivravitsejast teadjanaine Mai-Agate Väljataga jagab oma ajatuid tarkusi elu vääramatute seaduste kohta.

1. Töö, mida sa naudid – kõik tegevused, mida tehakse sisemise meeldivuse, kirega, ennast, aega ja ruumi unustades, loovad nii inimese enda kui ka Maaema energiavälja midagi kolossaalset. See on nagu puhastustuli. Sa pead alluma sellele tungile, mis sul sees on. Siis käid sa oma rada pidi.

2. Seda, mida me Maa peale õppima tuleme, püüame me tavaliselt kogu hingest vältida. See on “pimetäpp” – asi, mida me ei märka, ei salli, kardame. Või siis inimene, kellest meeleheitlikult kinni hoiame. See “pimetäpp” ongi eluülesanne, mida on vaja tähele panna.

3. Aus olemine on praegu tõesti väga oluline, eriti iseendaga aus olemine. Eelkõige selleks, et hoida oma energiad harmoonilises ja stabiilses koosluses, ning et stabiilsus püsiks üha pikemat aega kui ebastabiilsus. On ebaaus, kui su sõnad ja mõtted ei ole sünkroonis – kas sa ikka ise usud, mida räägid? Kas ütled ikka välja, mida tegelikult mõtled?

4. Saad alati seda, millele keskendud – niisiis keskendu ikka sellele, mis meeldib. Kui hoiad oma teadvuse mittemeeldiva peal, siis lood ja tõmbad seda ka oma ellu. Paljud kurdavad, et “unistan küll, aga mu ellu soovitut ei tule”. See on sellepärast, et ei usuta iseendasse – et ollakse võimeline oma ellu tooma seda, mis meeldib.

5. Meeleheitlikult mõtlemise aeg on möödas. Möödas on aeg, mil püüame intellektiga asju paika panna. Oleme jõudnud ajastusse, kus peame kuulama oma südant – kas me seda tahame või mitte. Me peame järgima oma intuitsiooni. Oleme jõudnud sellisesse ajastusse, kus peame õppima tingimusteta armastama. Ajastusse, kus oleme koguaeg siin ja praegu, käesolevas hetkes; kus me ei kahetse minevikku ega karda tulevikku.

6. Karma on põhjuse ja tagajärje seadus. Igal meie teol, mõttel, tundel ja sõnal on tagajärg. See ongi karma. Ja praegusel ajal ei kogune karma kuhugi tulevikku, ammugi mitte järgmistesse eludesse, vaid tuleb kohe inimesele tagasi. Praegu on magnetenergiate, Maa energiate ja meie enda energiate sagedus on nii suur, et loomine toimub kohe, peaaegu momentaalselt.

7. Ühiskond õpetab, et tasub teha vaid tulusaid asju. Aga kõigi jaoks ei jätku ju ainult tulusaid asju, peavad olema ka vähem tulusad asjad – näiteks kunstiga seotud teemad – mis toidavad meid hingeliselt. Ja kui su hing ei saa toitu ning elad vaid intellektiga, siis jõuad lõpuks ikka selleni, et oled iseendaga rahulolematu, õnnetu ega saa aru, mis viga. Kui teed seda, mille poole sind vastupandamatu jõuga tõmbab, siis sa leiadki oma tee. Usaldage oma südant ja intuitsiooni. See on üks võimalus ja see on väga mõnus privileeg – käia oma südame järgi.

8. Me õpime praegu oma väge kasutama. Kui sa võtad vastutuse oma elu eest 100% enda peale ja vastutad ka oma mõtete, tunnete, sõnade ja tegude eest, siis ei otsi sa põhjuseid oma elusündmustele väljast, vaid mõistad, et kasvad seestpoolt väljapoole ja ka lood seestpoolt väljapoole, mitte vastupidi. Nii tehes ei süüdista sa teisi. Ei maksa ka iseennast süüdistada – kõik on kogemine, mitte viltu minemine. Iseenda väärtustamine on väga oluline! Eelkõige iseenda väe üle vastutuse võtmine ja suunamine sellele, mis meile meeldib.

9. Õppige ka lihtsalt olema. Ärge tahtke kogu aeg olla keegi või miski. Inimene on õnnelik oma südant kuulates ja tehes seda, mis meeldib – usaldage oma sisemist mina. Me naerame liiga vähe ega näe elu lõbusamaid külgi. Kuid igal asjal on naljakas pool, märgake seda ja tehke oma elu huvitavamaks. Naerge rohkem!

10. Kui sa ise oled salliv ja armastav, siis on ka sinu ümber sallivad ja armastavad inimesed. See on energeetiline külgetõmbeseadus. Seda nimetakse fusioonprotsessiks. Fusioon tähendabki seda, et mida sa sisaldad, seda sa ligi tõmbad. Ühined sama energiaga, mis on su ümber. Mida vihasem oled, seda rohkem on su ümber vihaseid inimesi, seda rohkem on su ümber vihaseid ja halbu olukordi ning sündmusi. Me loome 100% ise oma isikliku maailma.

Mõtted on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Mai-Agate Väljataga raamatutest “Loomise õpetus”, “Sinu igavene elu” ja “Elutarkuse terad”.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.