10 punkti, mida õpetada oma tütrele naisena

Siin on kümme suurepärast mõtet Ilona Karulalt, mida meeles hoida ja ka oma tütrele jagada, et elus kergemini ja õnnelikumalt hakkama saada.

 1. Enne mehele minekut reisi palju, sest see avardab silmaringi. Eelista meet, kes samuti armastab reisida palju (ja mitte mööda all inclusive hotelle!).

 2. Külasta restorane. Tutvu maailma köökidega. Vôta kokanduskoolitusi. Õpi hästi süüa tegema. Meie igapaevane toit on peegeldus meie elust! Eelista meest, kes samuti armastab mitmekülgseid maitseelamusi, nii on elu vaheldusrikas ja pônev.

 3. Loe palju ja õpi pidevalt uusi asju, nii harjutad kiiremini elus eristama olulist ebaolulisest ja hoiad oma mõistuse terava. Eelista meest, kelle raamaturiiul on suurem kui tema televisor.

 4. Luba endale seda, mida suudad endale ise lubada. Nii ei sõltu sa teistest. Näiteks restorani minnes veendu, et suudad enda est ise maksta. Oma restorani arvet ära lase kunagi maksta mehel, kes sulle ei meeldi. Las ainult meeldivad mehed maksavad.

 5. Juba Hiina vanasõna ütleb, et enese ümber tuleb valida omasugused või endast targemad, sest siis on mell üksteise pealt õppida. Samuti saab meist viie inimese keskmine, kellega kõige enam samastume. Seega kui su ümber on viis edumeelset, saab sinust kuues edukas. Kui su ümber on viis idiooti, saab sinust kuues idioot. Eelista meest, kes saab endaga sama hästi või paremini hakkama.

 6. Jaga ennast ainult sellega, kes armub sinu alasti hinge. Eelista meest, kelle ees sa tohid valjusti mõelda ja tunda ennast vabalt.

 7. Tee autojuhiload ära. Kindlasti eelista meest, kes oskab hästi autoga sõita ja orienteeruda! Liiklemine liikluses on peegeldus liiklemisest meie elus.

 8. Saa ise kõigega hakkama, aga eelista meest, kelle kõrval sa ei pea kõike tegema.

 9. Loo kodu algusest löpuni oma käe ja tunde järgi. Ära koli sisse juba teise naise poolt loodud elamisse. Samuti ära lase mehel enda juurde sisse kolida. Eelista meest, kellega saad luua teie ühise uue kodu.

 10. Tee seda, mida sa tunned, et on õige. Vali mees, kelle kõrval järgned oma hingele, mitte mehele. Pole hullemat kooslust kui suhe, mis hingelist vabadust piirab.

  Autor: Ilona Karula

  Allikas: www.algolemus.com

Seotud