10 põhimõtet, mida sa oma elu jooksul pead kindlasti silmas pidama, sest muidu ei tule sa oma eluga mitte kuidagi toime!

India guru Ingarshia Kamashursizhia on praktiseerinud väga erinevaid vaimseid praktikaid ning tema kohta võib öelda, et ta on maailma kõige kõige vaimsem ning tänu sellele ka maailma targeim inimene. Tema pikad meditatsioonid läbi sajandite, läbi oma 237 eelmise elu, on viinud teda selleni, et ta on võimeline välja tooma 10 asja, mida peab tegema, et olla tõeliselt vaimne.

Neid tarkusi peab järgima igaüks, kes soovib olla inimene, kes teab kõike ja ei eksi mitte kunagi ning elab rikkuses, külluses ja lõppematus õnnejoovastuses. Just see pisike eesmärk peab olema Ingarshia sõnul meie kõigi kõige kõrgem eesmärk, kuna suur vaim, kellega me oma vaimu kõrgeimal tasandi ühineme soovib just seda, et sinu vaimutarkus peale vaimuga ühinemise suurele vaimule anda.

Siit nad siis tulevad:

1. Maga, maga ja veelkord maga, pole mõtet mitte midagi elus teha, nagunii elu saab otsa ja siis ei ole mõtet kõigel sellel, mis elus oli.

2. Ole eesmärgitu. Vahet pole mis eesmärgid sa endale sead, need nagunii on mõttetud, sest elu saab kunagi nagunii otsa.

3. Meeldi teistele. Püüa teha kõik endast olenev, et sa meeldiks teistele, sest siis sul on lihtsam elada, saad palju magada ning keegi ei nõua sinult, et sa midagi teeksid, kuna sa juba meeldid kõigile nagunii. Selle jaoks on ka üks hea nipp, mis ei vaja pingutust – ole kõigega nõus, mida teised räägivad.

4. Tee tööd ainult nii palju, et kõht ei koriseks, rohkem pole mõtet pingutada, sest tegelikult piisab sellest, et elus püsida ja kui ei püsi, siis vahet pole, kuidas sa enne elasid, kas sõid palju või vähe.

5. Ära mõtle. Mõtlemisest pole tegelikult üldse kasu, see toob ainult häda kaela. Mida vähem sa mõtled, seda rohkem sa magad. Mida rohkem sa magad, seda puhanum oled. Aga kui kipud liiga palju mõtlema, siis und ei tule ja tegelikult suures pildis pole üldse oluline, mida sa mõtled, suurel vaimul on sinuga nagunii oma plaan.

6. Ära vaidle. Vaidlemine on väsitav ning see, kellega sa vaidled on loll, lollidega pole mõtet vaielda, nad ei saa aru, et nad on lollid ja et sina oled tark, seega kestab see vaidlus pikalt ning sa võiksid selle aja kulutada puhkamisele või magamisele, vahel ka sigitamisele, sest see on tegelikult päris lahe tegevus peale magamist või enne magamist.

7. Kui sa mingil põhjusel pead tööle minema, siis tee täpselt nii palju tööd, kui palju on vaja teha, et keegi ei märkaks, et sa mitte midagi ei tee, aga püüa käia õigel kellaajal tööl, sest paljud ülemused jälgivad ainult seda, kas inimene käib õigel ajal tööl, muu ei ole oluline. Tööl olles õpi selgeks laua taga magamine, vahel võib ka WC potil tukastamas käia.

8. Viimased 3 tsitaati on puudu, kuna guru Ingarshia ei viitsi edasi mõelda (vaata punkti nr. 5) ja lisaks sellele ei ole guru viitsinud numbreid pähe õppida, kuna nende õppimine koormab aju ja aju vajab puhkust, lisaks pole numbritega tegelikult igapäevaelus mitte midagi teha, süüa neid ei saa. Mis veel kõige hullem, numbrid mõtlesid välja teadlased ning nad on teaduspõhised.

Autor: Ingarshia Kamashursizhia

Seotud