10. oktoobril toimub Amazonase hõimu Huni Kuin heategevuskontsert Tallinna Botaanikaaias

10. oktoobril kell 19.30 toimub Tallinna Botaanikaaia palmisaalis heategevuslik kontsert, kus esinevad Amazonase hõimu Huni Kuinide esindaja Txana Bane ja Rändaja.

Txana Bane, kes on Huni Kuini hõimu üks juhtidest, toob botaanikaaeda põlisrahvaste hingust ja olemist ning viib oma lauludega rännakule otse metsa südamesse. Laulude ja lugudega tutvustab ta Huni Kuinide traditsioone, elu tunnetust ja hetkel vihmametsas toimuvat. Nende traditsioonilisi laule on kõigil võimalik kaasa laulda, isegi kui sõnu ei tea. Mõte on koos olemises ja ühtsuses, mida nende lauludega luuakse.

Rändaja kannab oma loomingus mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud meie emakeelse laulusõnaga. Laulud jutustavad lugusid nii suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Rändaja laululood kõnetavad ajahetkel just seda isiklikku rada, mida mööda kuulaja parasjagu astub. Kaugemad rännuteed võivad viivad helides ka Amazonase põlisrahvaste juurde.

Heategevusliku kontserdi eesmärgiks on koguda raha, et toetada Huni Kuinide põlishõimudel osta endale maad Acre, Brasiilias, Jordao munitsipaalalas, nii saavad nad tagasi õigused maa ja metsa eest hoolitseda. Säiltades põlishõimude traditsioonilisi elupaiku, aitame ühtlasi säilitada ja taastada häviva Amazoonase vihmametsa looduslikku floorat ja faunat (taasmetsastumine).
Annetatud raha kasutatakse valitud maatüki ostmiseks, sealsete hõimude säilitamiseks ja metsa kaitsmiseks.

Piletid eelmüügist kuni 9. oktoobrini SIIN
20 EUR tavapilet
15 EUR sooduspilet (lapsed, õpilased, üliõpilased, eakad)

Kohapeal
22 EUR tavapilet
18 EUR sooduspilet

Vaata kontserdi kohta lisa Facebookist

Heategevuslik õhtu Amazonase hõimu Huni Kuinide esindaja Txana Bane ja Rändajaga.Soovi korral saab Living Gaia Estonia MTÜ kontole ka annetusi teha, pannes märgusõnaks “Huni Kuin maaost”. Living Gaia Estonia MTÜ konto number on EE65770077100398657

Kohtumiseni Tallinna Botaanikaaia palmisaalis!

Seotud