10 OHUMÄRKI: kui sinu kallim teeb neid asju, siis ära abiellu temaga!

Abielu on inimeste elus suur ja tähtis samm ning kõigi ilusate ootuste kohaselt peaks see vastu pidama ka elu lõpuni. Loomulikult on kõigil meil erinevad nägemused sellest, millised omadused peaksid olema tulevasel abikaasal, kuid on olemas ka teatud universaalsed märgid, mis näitavad ära, kas peaksid oma kallimaga abielluma või siiski mitte.

Need on märgid, mille olemasolul ei tasuks abiellumisega kiirustada:

1. Ta ei kohtle sind võrdväärsena

Abielus peaks valitsema partnerite vahel harmoonia ja tasakaal. Kui sa tunned, et sind tehakse pidevalt maha, et ennast esiplaanile asetada, siis võiksid pisut järele mõelda. Ükskõik kui palju sa ka oma kallimat armastad, sa ei saa muuta fakti, et ta ei võta sind endaga võrdväärsena. Kui sa ei soovi elu lõpuni tunda end teisejärgulisena, siis ei tasu sul sellise inimesega abielluda.

2. Ta ei austa sinu jaoks lähedasi ja kalleid inimesi

Sinu abikaasa peaks austama ja aktsepteerima sinu jaoks olulisi inimesi. Isegi kui talle ei meeldi kõik sinu sõbrad või sugulased, siis peaks ta ikkagi suhtuma neisse mõistvalt ja viisakalt, sest need inimesed on osa sinu elust.

3. Ta ei ole usaldusväärne

Kui sa kellegagi abiellud, siis pead sa tundma, et saad oma kallimat usaldada ja tema peale loota. Ta peab olema sinu jaoks õlg, mille najal raskel ajal nutta ja tagala, kelle juurde põgeneda siis, kui sulle tundub, et kogu maailm on sinu vastu. Kui sinu kallim ei toeta sind, kui sa ei saa tema peale loota ega teda usaldada, siis pole sul küll mõtet abielusadamasse sõuda.

4. Ta ei väärtusta sind

Kui sinu partner võtab sind oma elus iseenesestmõistetavana ega vaevugi mõistma, et ta on õnnega koos, siis peaksid abiellumise mõtte küll maha matma. Kui ta juba enne abielu sind ei hinda, siis ametlik kooselu teeb selle situatsiooni veelgi hullemaks.

5. Ta võtab oma elu puudutavad otsused kõik ise vastu ega arvesta sinuga

Kui sa oled abielus, siis tuleb enamus olulisi otsuseid vastu võtta koos, kuna need mõjutavad mõlema abikaasa elu. Kui sinu kallim ei aruta enne elumuutuste tegemist või oluliste otsuste vastu võtmist asju sinuga, siis ilmselt ei ole sinu arvamus ja heaolu tema jaoks väga olulised.

6. Tal on sinu ees saladused

Inimesed võivad hoida oma tõelist palet kasvõi kogu maailma eest varjul ning säilitada salapära ja privaatsuse. Kui rääkida aga suhtest, siis peaksid kaks inimest omavahel olema siiski võimalikult ausad ja avameelsed oma mõtete ja tunnete osas. Kui sul on tunne, et sinu kallim varjab sinu eest asju, mis muudaksid midagi teie omavahelises suhtes, siis ära kiirusta temaga abielluma.

7. Sa ei ole oma partneri jaoks oluline

Kui sa tunned alatasa, et kõik muu on sinu kallima jaoks tähtsam kui sina, siis tasuks suhte arengule pidur peale tõmmata. Enamasti sellised asjad ei parane ajaga, pigem lähevad hullemaks.

8. Ta ei hooli sinu saavutustest ega sinu karjäärist

Kui sa plaanid oma elu siduda, siis peaks sinu kõrval olev inimene väärtustama sinu soove, ambitsioone ja unistusi. Kui need ei ole tema jaoks olulised, siis ilmselt ei hooli ta ka sinust väga palju.

9. Ta on ebaküps

Sa soovid ju abielluda mehega, mitte poisikesega? Kui sinu kõrval on inimene, kes pole veel iseendaski selgusele jõudnud, siis sa ei saa tegelikult eeldada, et ta teaks, mida ta ootab sinult või teie suhtelt.

10. Ta toob alatasa teie vanu probleeme päevakorda

Eestlastel on ütlemine – “kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja”. Seda ei maksa nüüd küll sõna-sõnalt võtta, kuid kui sinu kallim kipub ikka ja jälle vanu asju meenutama, et nende osas nääklema kukkuda, siis peaksid pisut järele mõtlema oma pulmaplaanidega. Sa ju soovid enda kõrvale inimest, kes suudab suhtes esilekerkivate probleemidega tegeleda, neist üle saada ja edasi liikuda, mitte neid elu lõpuni ketrama jääda?

Loe lisaks: 12 mõnusat ja humoorikat tsitaati seksi kohta

Astroloogia ja armastus | Milline on sinu sodiaagimärgi esindaja jaoks parim aeg, et abielluda?

Kes on hingekaksik ehk kuidas ära tunda, et oled kohtunud oma hinge teise poolega?

10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on su hingesugulane

Mis seob sind kallimaga? Kas kirg, armastus, sõprus või hingesugulus?

Seotud