10 mõtet, mis aitavad üles leida oma sisemise jõu ja saada edukaks

Anthony Robbins on tuntud ja ülipopulaarne autor ja enesearengu juhendaja, kes aitab sul mõista, et ka Sina oled oma sisemise jõu abil võimeline saavutama, saama, looma ja võitma kõike, mida Sa vaid tahad.

Anthony Robbins: “Inimesed, kes saavutavad suurepäraseid tulemusi, teevad edu nimel kindlaid asju. Ma usun, et kui ma teen samamoodi nagu edukad inimesed on enne mind teinud, siis saavutan täpselt samasugused lõpptulemused.”

2. Esimene asi, mida edukad inimesed teevad, on mängu eesmärkide paika panemine.

3. Kui ma olen tõeliselt pühendunud, siis ma leian oma eesmärkide saavutamiseks alati võimaluse (Kui me suudame tekitada endas õige tunde, siis me suudame panna ennast tegema, mida iganes. Näiteks, kui sul ei ole raha aga sa lähened asjale loominguliselt ja oled pühendunud, siis sa saavutad edu).

4. Mida täpsemalt sa oled määratlenud, millised peavad inimesed olema ja milline peab elu olema, et võiksid olla õnnelik, seda tõenäolisem on, et sa ei saagi õnnelikuks.

5. Sinu minevik ei ole sinu tulevik. Paljud inimesed arvavad, et minevikust sõltub tulevik, kuid see on ainult sel juhul nii, kui sa elad endiselt minevikus.

6. Kõigepealt on põhjused, siis tulevad vastused. Ühes hiljutises intervjuus selgitas Tony seda nii: “Kui sa leiad end ütlemas – “ma ei saa seda teha”, kuid oma südames tead, et see aitab sul kasvada ja saada paremaks inimeseks, et see on oluline sinu pere või laste jaoks, siis seal ei ole enam mingit küsimust, sa pead seda tegema. Enam ei ole vaja arutada. Sa teed seda, mida on vaja.

7. Minu elus on jumala rikkused, mis toovad mulle küllust. Kõik minu vajadused, soovid ja eesmärgid saavad täidetud, sest ma olen jumalaga üks ja tema on kõik.

8. Sinu saatus on kujundatud sinu otsuste poolt. Otsused määravad saatuse.

9. Lihtne põhjus, miks enamik inimesi ei tule rahaliselt toime, on see, et nad muretsevad raha pärast rohkem siis, kui seda on, mitte siis kui seda ei ole.

10. Nõua endalt rohkem kui keegi võiks sinult eales oodata.

Allikas: www.mindbodygreen.com

Vaata Anthony Robbinsi raamatu “Ärata endas hiiglaslik vägi” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud