10 märki, mis näitavad, et sinu kaitseingel valvab sind

Meil kõigil on oma kaitseinglid, kes hoiad meid ohtude eest ja juhatavad õigele teele. Vahel on raske uskuda, et sinu üle valvab keegi, kes on armastuse ja kaitse kehastus, kuid kui oskad märke tähele panna, siis näed, et sa ei ole tõesti üksi. Loe, millised on need kümme märki, mis näitavad, et sinu kaitseingel on kohal.

Kindlasti oskad sa oma elust tuua mõne näite, kus oled justkui ime läbi pääsenud mõnest ebameeldivast või lausa eluohtlikust olukorrast. Kas see oli juhus, hoidis sind saatus või oli ehk hoopis sinu kaitseingli käsi mängus?

Kümme märki, mis näitavad, et sinu kaitseingel on sul silma peal hoidmas:

1. Sa leiad oma teel sulgi

Kui sa märkad sulge seal, kus seda justkui ei saaks olla või ei peaks olema, siis on see märk inglitest. Inglid armastavad jätta märguandeks valgeid sulgi meenutamaks, et sa oled taevaste jõudude poolt hoitud.

2. Sa leiad münte

Igaüks meist on vahel leidnud maast mõne mündi. See on inglite armas ja lihtne viis anda sulle märku, et nad on kohal ja jälgivad sinu tegemisi.

3. Sa näed täiskaares vikerkaart

Räägitakse, et vikeraare lõpus asub kullapada. Mis võiks olla aga veel parem kui kamaluga kuldmünte? Inglite abi ja armastus, mida nad sulle sinu teele saadavad.

4. Sa märkad taevas inglikujulisi pilvi

Kindlasti oled sa vahel pilvi jälginud ja märganud taevas kas looma- või linnukujulisi või hoopis mõne müstilise tegelase moodi pilvi. Vaata ringi, ehk näed ka inglikujulist pilve. See on märk kõrgematelt jõududelt.

5. Tunned kummalist temperatuuri muutust

Kui tunned enda lähedal äkitselt kas sooja või jahedat õhku liikumas, siis tasub seda tähele panna. Inglid liiguvad tihti nii, et tähelapanelik inimene võib nende kohalolu märgata.

6. Sa tunned, et keegi justkui jälgib sind

Kui tunned üksi olles äkki, et keegi on justkui sinuga samas ruumis, kuid see tunne ei ole kõhedusttekitav, vaid hoopis soe ja armastav, siis tasub meeles pidada, et nii inglid kui ka lahkunud lähedased külastavad meid aegajalt, et meid hoida ja kaitsta.

7. Sa kuuled, et sinu nime hüütakse

Kas oled vahel kuulnud, et keegi hüüab su nime, kuid kedagi ei ole kohal? Need on inglid, kes kõnetavad sind, püüdes nii sinu tähelepanu.

8. Selged unenäod

Inglid võivad end ilmutada ka sinu unenägudes. Samuti võib sul esineda mõni mälestus, mille päritolust sul aimugi ei ole. Igal juhul jõuab sinusse teadmine, et sinu kaitseinglid on sinu jaoks alati olemas.

9. Meeled muutuvad tundlikumaks

Võibolla oled vahel kogenud, et sa tunned, kuuled, näed või mõistad äkki end ümbritsevat maailma paremini? Kui sa oled ka varasemalt sedasama tundnud, siis on see märk sellest, et sa oled õigel teel.

10. Elektroonika “käitub” imelikult

Kui sind ümbritseb kõrgema sagedusega tugev energia, siis võivad elektroonikaseadmed end justkui iseenesest sisse või välja lülitada.

Loe inglitest lisaks: Inglid sinu teel: taevast saadetud märgid hoiatavad eesootava ohu eest

Reiki õpetaja Triin Katriin: kohtumine inglitega on muutnud minu elu

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Inglite kutsumine: millistelt inglitelt abi paluda?

11 head soovi sinu kaitseinglitelt

Seotud