10 igapäevast nõuannet, kuidas hoida ja süvendada spirituaalset suhet

Kui sa oled hetkel üksinda, siis ära ole selle üle õnnetu. Kasuta üksiolemise aega selleks, et tõsta oma teadvustasandit ja lasta intuitsioonil end juhatada. See aitab sul end ette valmistada õige partneri jaoks ja leida tõeliselt hingeline ühendus. Ja kui oled selle õige partneri leidnud, siis on mõned sammud mõlemale teile, mida saate teha selleks, et süvendada oma spirituaalset suhet.

Avastage teineteise alateadvust koos

Kõigil meist on minevik. See võib olla midagi, mida sa tahaksid unustada ja jätta igaveseks selja taha. See on hea idee, kuniks sa oled oma mineviku suhteid jaganud oma uue partneriga.

Miks seda soovitada? Me kõik loome oma peas stsenaariume, kuidas käituda, mida ütelda ja ka seda, mida varjata. Üks esimesi suhteid, mida me lastena näeme ja mis kujundab meie baasi ja ootused – on meie vanemad. Sellest lähtuvalt me otsustame, mida me tegime ja mida me ei teinud nii, nagu nemad teineteise suhtes käitusid. Iga meie suhtega kogume me aina rohkem “prügi” oma alateadvusesse, et luua justkui ideaalsemat suhet. See on häving, mis ootab, et see ühel hetkel juhtuks.

Väga oluline on jagada oma partneriga neid emotsioone ja mõtteid. Näiteks kui sinu partner võib põlata mõnda sinu tegevust, mida teed, mis sinu jaoks võib olla jällegi ülilihtne. Aga nende negatiivsete tunnete juur võib asuda eelmiste suhete kogemustes eelmise partneriga.

Jagage ja avastage oma uskumusi üheskoos

Te ei pea just jagama samu spirituaalseid uskumusi selleks, et teil oleks suurepärane suhe, kuid siiski on hea soovitus ja võimalus avastada neid uskumusi ühiselt. Kui sa oled täiesti oma partneri spirituaalsete valikute või tema hingelise tervenemise lähenemise vastu, võid sa iseendalt küsida, kas sa oled ikka õiges kohas? Kulgedes läbi elu meie ideed muutuvad. Kui sa jagad oma sügavamaid mõtteid ja sul on avatud suhtlus, see avastus üheskoos saab olema seikluslik, mida pole võimalik millegagi võrrelda. Mõnedel kordadel sa oled kõigega nõus, teistel hetkeldel mitte, see polegi oluline. Olulisus on kohtades, kus lubatakse teineteisel olla ise, nautides iga avastust ja sukelduda kõikidesse kogemustesse, mida mõlemad teist tahavad saada.

Jäta see meelde, et mitte miski ei jää samaks. Elu partneriga võib olla väga täitev, kui need muutused toimuvad mõlema elus.

Teineteise sisemiste pettumuste mõistmine

Lugege üheskos teineteise horoskoope. Jätke vahele igapäevased nõuanded ja pigem keskenduge sodiaagimärkide pettumustele. Igal sodiaagimärgil on tugevused ja ka nõrkused. Võttes aega, et mõista oma partneri sodiaagimärgi olemust, võib teid teineteisega lähendada. Minge samm lähemale ja töötage iga nõrkusega üheskoos. Horoskoop annab meile teada meie nõrkustest, et me saaksime aktsepteerida väljakutseid, et neid paremaks teha. See võtab ka ära mõningase stressi küsimuselt: “Miks sa just nii teed?”.

See loob ka mõlema suhtes kohese spirituaalse mõistmise, mida hing tuli siia arendama. Ja tõesti, kes saaks olla selliseks arenguks parem inimene kui see, kellesse sa just parasjagu armunud oled? Lääne horoskoobid on väga head, kuid võid jälgida ka horoskoope Ida vaatenurkadest.

Mõista seda, kuidas soorollid on muutunud

Soorollid on viimaste kümnete aastate jooksul muutunud. Emad töötavad ja mehed on aina enam kodused. Mida see tähendab spirituaalsel tasandil? Igasühes meis on mehellik ja naiselik energia ja kvaliteet. Süvenda ja toida mõlemaid pooli.

Ära karda rääkida nendest tunnetest oma partneriga. Leides tasakaalu selles maskuliinsetes ja feminiinsetes haavades võib olla väga segadusttekitav. Meil ei ole väga palju eelkäijaid, kes saaksid meid läbi selle protsessi juhatada, kuna see olukord on kõigile väga uus.

Naised tänapäeval näitavad välja oma maskuliinset, jõulist ja iseseisvat osa ja mehed jällegi avastavad rohkem oma sensitiivset, emotsionaalset ja hoolitsevat osa. Sellised muutused võivad põhjustada konflikti. Naispool võib armastada seda, et tema meespoole partner on ühenduses oma tunnetega, samal ajal ütleb midagi talle, et mees peaks olema piisavalt mees ja lõpetama nutmise.

Sellised muutused ei peaks olema nii rasked kui osad paarid olukorra selliseks teevad. Aktsepteerida, et soorollid on väga muutlikud. Aruta oma mõtteid ja tundeid teineteisega, et luua rohkem spirituaalset ühendust ja üleminekut, et saada kauniks arenenud paariks.

Pühendudes igapäevasele spirituaalsele praktikale

Leia igapäevased tegevused, mis ehitavad üles spirituaalsust. Mõned soovitused selleks:

  • Meditatsioon
  • Jooga
  • Aeg lugemiseks ja mõtisklusteks
  • Näha ühist eluteed
  • Aeg looduses

Ühenda ennast

Vibratsioonid ja energia mängivad suurt rolli sinu armastuse elus. Elu on kiire ja töö võib tunduda aeg-ajalt lõpmatu. See võib omakorda luua eraldatust. Kui te kahekesi ei vibreeri samal sagedusel, võivad tülid olla palju sagedasemad tekkima ja sinu armastuse elus tundub säde kaduvat.

Võta igapäevaselt aega kaisutamiseks, kallistamiseks ja rääkimiseks teemadest, mis teid ühendavad, mitte ära pane end kõrvale. Ja ära unusta luua silmsidet nende igapäevaste ühiste hetkede ajal.

Mängi

Kui sa kohtud kellegi uuega, tundub see mäng lõputu. Ühel hetkel üks või teine partneritest avastab, et see on suhe. Korraga hakkad sa end eraldama sellest, mida teeksite sõpradena sellest, mida teete partneritena. Mängulisus teineteise suhtes süstib nooruslikkust ja sädet teie suhtesse. Mäng võib olla kõik alates füüsilisest spordist, videomängudest, päev spa-s, poodides käimine või mõni muu lõbus tegevus. Proovi ka neid tegevusi, mida sinu partner naudib. Võib-olla see ei meeldi sulle, aga andes iseendale võimaluse näitab, kui väga sa oma partnerit naudid.

Aeg üksinda olemiseks

Aeg üksinda olemiseks on sama tähtis kui aeg, mil olete koos. Inimesed vajavad eraldi ruumi oma mõtetega olemiseks. Austage ja usaldage teinteist kui need ajad tulevad. Üksinda olemine annab ruumi igatsuseks ja samas ka ruumi iseendale.

Väga lihtne on suhtes iseennast kaotada. Kui sa oled armunud, on täiesti tavaline iga inimese jaoks saada ühendatud teise elu ja huvidega. Võib olla üsna ebatervislik, kui sa kaotad oma individuaalsuse ja oma kontakti oma sisemise ülesandega siin elus. Sinu partner peaks neid omandusi täiendama, mitte tühistama.

Loo ja manifesteeri kui üks

Otsusta, missugused eesmärgid on teil ühised. Tee iganädalasi vestlusi, kus te olete oma elus jõudnud ja kuhu te soovite järgmiseks nädalaks jõuda. Koos manifesteerides ja ühiste eesmärkide viljade lõikamine loob ühenduse partnerite vahel, mida on väga raske purustada.

Kui partnerit usuvad ühisesse jõudu, mis neil on üle negatiivsuse ja juhuslike takistuste, kasvab spirituaalne ühendust tugevamaks. Inimestel on unikaalne oskus koos luua ja pöörata potensiaal ja visioonid reaalsuseks. Sellesse astumine võib olla elumuutev.

Partnerid, kes on samal teekonnal, samasuguste eesmärkide, uskumuste ja unistustega ei saa ja ei põru läbi. Koos olles, järgi järgnevaid samme:

  • Kirjutage üles oma eesmärgid
  • Tähitsage väikesi võite
  • Jagage tunnustust universumile
  • Jagage tänulikkust teineteisele

Naudi teekonda

Naudi igat sammu, naeratust ja õppetundi, kui seda protsessi koos läbite. Lõpeta mõtlemine sellest, mida sa tundsid, et suhe olema peaks. Selle asemel, mõtle lõpptulemusele ja armastama teekonda, mis sind selleni viib.

Kas iga hetk on nagu foto pildiraamatust? Ma olen kindel, et ei ole, aga see on parim, sest see on sinu.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: 11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on su hingesugulane

10 põhjust, miks “vanadel hingedel” on nii raske leida armastust

Kuhu kadus kirg?

Nõuanded meestele: kuidas olla elu parim armastaja

7 lihtsat tunnust, mis näitavad, kas sinu kallim on härra Õige