10 armastust, rõõmu ja tuge pakkuvat sõnumit sinu kaitseinglitelt

Inglid on alati sinu ümber, et aidata oma armastuse ja väega parandada sinu suhteid, leevendada kurbust, trööstida üksinduse puhul ja tuua sinu ellu lootust ja rõõmu. Siin on sulle kümme sõnumit inglitelt, mida võid alati lugeda kui tunned, et vajad tuge.

1. Me teame, et mõnikord tunned sa end üksildaselt või teiste poolt vääriti mõistetuna, ning neil hetkedel koguneme me sulle eriti lähedale. Palun tea, et meie – inglid – armastame sind tingimusteta ja me näeme sinu sisemist ilu ja headust. Me oleme sinu sõbrad igavesti ja sa võid meie poole alati hüüda.

2. Armas hing, kui sa oled segaduses ja tunned end hirmununa, oleme sulle lähemal kui tavaliselt. Me näeme, kuidas sa otsustusvõimetuna rapsid, ning palvetame, et sa kutsuks meid appi oma eluprobleeme lahendama. Samal hetkel, kui sa meie abi palud, toome me sinuni vastused Jumala lõputust teadvusest.

3. Iga sinu õnnelik tunne ja mõte saadab maailma rõõmu juurde. Seepärast juhivad inglid sind tegema seda, mis sind tõeliselt õnnelikuks teeb. Mitte ajutiselt rõõmsaks, vaid kestvalt õnnelikuks, mis tuleb eneseteostusest ja teadmisest, et oled õigel teel. Järgides meie poolt saadetud märke ning jälgides, kas sa oled õnnelik ja rahulolev, astud sa sujuvalt õigele teele … ning püsid sel õnnetooval rajal.

4. Meie, inglid, oleme kõikjal, kuhu sa lähed, ning kõiges, mida sa teed. Kui sa oled hirmunud ja kurb või tunned end üksildaselt, oleme me sulle eriti lähedal. Vaimses mõttes ei ole sa kunagi üksi. Loomulikult austame me su privaatsust ja vaba tahet ning oleme valmis aitama niipea, kui sa meie abi palud.

5. Me ilmutame end sinu unedes, püüdes anda vastuseid su küsimustele, pakkuda sulle juhatust, tervendada tundeid ja keha ning aidata tunda sul end armastatuna. Sa võid enne uinumist paluda meilt ka konkreetset abi. Ärgates sa tunned, et me olime sinu kõrval terve öö sind tervendades, juhendades, armastades ja kaitstes.

6. Me saame aidata sul end rohkem armastada, sest sellele on rajatud kogu õnn ja tervis. Sa ei pea tegema muud kui paluma meid aidata sul enda suhtes rohkem kaastunnet ja andestust tunda ning me pühime õrnalt minema kõik negatiivsed uskumused … ka need, mis on tulnud teistelt inimestelt. Hea hing, sa oled sündinud selleks, et olla õnnelik, ja meie püha eesmärk on aidata sul armastada end sama palju kui Jumal.

7. Naudi käesolevat hetke sõltumata sellest, mis sinu ümber parajasti toimub. Pole mõtet oma õnne tulevikku lükata, sest alati kerkib teemasid, mis sind eksitavad. Sa suudad ka praeguses hetkes head leida, kui selle endale eesmärgiks sead. Mida õnnelikum sa endal praegu lubad olla, seda enam õnne sa maailma lood.

8. Meie – inglid – koosneme puhtast energiast ning jumalikust armastusest ja valgusest. Meie energia on piiritu, väsimatu ja ammendamatu. Peaks sa kunagi end väsinult tundma, võid meilt energiat laenata, selleks tuleb sul vaid mõttes taotlus esitada. Meie jaoks on see nagu telefoni laadimine – me anname sulle energia- ja entusiasmilaengu. Ära kunagi muretse selle pärast, et sa meid kurnad, sest meie energiavaru on lõputu nagu universum.

9. Me oleme su kõrval nii headel kui halbadel aegadel, me hoiame sul käest ja kaitseme sind nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Mõnikord võib elu tunduda juhuste kontrollimatu jadana, kuid ta pole seda mitte. Usu meid – kõiges, mida sa koged, on mõte ja tähendus. Õnneks saame me meeskonnana tegutseda selle nimel, et sa võiks üha enam rõõmust ja rahust kantud päevi nautida.

10. Mõnikord, kui sa oled julguse kaotanud või stressis, me näeme, kuidas sa hakkad enesehävituslikult käituma … ja me tahaks aidata sind positiivsemale teele suunata. Kui sul on meeles istuda kasvõi tibatillukeseks hetkeks ja palve sosistada, saab meie inglienergia sind ümbritseda, tõstes su tuju ja viies su mured. Me pühime ära su pisarad, viime ära su mured ning näitame, kui kaunis sa oled ja kui hea su elu tegelikult on. Taastunud usk endasse ja tulevikku aitavad sul mõista, et me oleme sinu jaoks alati olemas.

Autor: Doreen Virtue

Allikas: Inglitega rääkimine: igaüks meist võib taevaste sõnumitoojatega suhelda

Inglid aitavad: pane endale peale energeetiline kaitse negatiivse energia vastu

Taevased saatjad: kaitseinglid toovad sulle abi ja juhatust

Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.