10 ideed, kuidas hoida sügisel meeleolu üleval

Saabunud on jahedad ja vihmased sügisilmad. Õhtud lähevad aina pikemaks ja pimedamaks ning sügismasendus on kerge tekkima. Mida teha, et siiski säilitada hea tuju ja suurepärane enesetunne?

1. Muuda oma kodu hubaseks. Kuna väljas on rõske ja hing ihkab soojust, on nüüd hea aeg süüdata küünlad ning teha ahju või kaminasse tuli. Soovi korral võid põletada viirukit või valida oma lemmiklõhn aroomilampi, et ka aroomiteraapia abil tuju tõsta. Sobivaimad on apelsin, bergamot, geraanium, lavendel, roos, sandlipuu.

2. Kutsu sõbrad külla ja valmistage koos maitsev ja sisemiselt soojendav õhtusöök. Mis võiks olla toredam kui eriline õhtu koos parimate sõprade ja hõrgutava toiduga? Valmistage koos mõni eksootiline ja põnev roog, mis pakub elamusi nii toidu valmistamise ajal kui ka süües.

3. Luba endale suussulavaid naudinguid. Kõik teavad, et šokolaad teeb tuju heaks. Naudi oma lemmikšokolaadi või tassikest kuuma kakaod. Neil on teaduslikult tõestatud tujutõstev toime. Loe šokolaadi heade omaduste kohta lisa Kolm suurepärast raamatut, mida võiks lugeda iga naine!

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

Naer on imerohi!

Esteetilised naudingud on füüsilisele tervisele kasulikud

Seotud